خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/16 18:09:00
سرویس سیاسی
ابوترابی:

اتحاد و همدلی کشورهای مسلمان باعث اخراج آمریکایی‌ها از منطقه خواهد شد

نماینده مردم نجف آباد معتقد است یکی از اساسی ترین راه‌های خروج نظامیان آمریکا از منطقه اتحاد و همدلی کشورهای مسلمان با همدیگر است.
اتحاد و همدلی کشورهای مسلمان باعث اخراج آمریکایی‌ها از منطقه خواهد شد نماینده مردم نجف آباد معتقد است یکی از اساسی ترین راه‌های خروج نظامیان آمریکا از منطقه اتحاد و همدلی کشورهای مسلمان با همدیگر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104486281030.jpg اتحاد,و,همدلی,کشورهای,مسلمان,باعث,اخراج,آمریکایی‌ها,از,منطقه,خواهد,شد Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اتحاد و همدلی کشورهای مسلمان برای خروج آمریکا از منطقه اشاره کرد و گفت: کشورهای منطقه باید بدانند که آمریکا و غرب هیچ منفعتی برای آنها نخواهد داشت، بلکه اینها به دنبال منافع خود بوده‌اند و در حال چپاول دارایی‌ها و ثروت این کشورها نیز هستند.

وی در ادامه افزود: کشورهای منطقه باید متوجه باشند که برای رهایی از سلطه‌گری آمریکا و امپریالیسم جهانی می‌بایست به اتحاد و یکپارچگی با همدیگر متوسل شوند؛ زیرا تنها راه اخراج آمریکایی‌ها از منطقه، همین همدلی و همبستگی با یکدیگر خواهد بود.

 این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: حضور آمریکا در منطقه باعث ایجاد ناامنی‌های پی در پی‌ شده و البته ناگفته نماند که ایلات متحده به دنبال ایجاد و شکل دهی نفاق در میان کشورهای منطقه بوده تا از این راه به اهداف نابخرادانه و پلید خود دست پیدا کند.

ابوترابی اظهار کرد: کشورهای مسلمان باید وضعیت بغرنج امروز منطقه را درک کنند و ماهیت اصلی آمریکای جهانخوار را مورد کنکاش قرار دهند تا بتوانند با یک تصمیم عاقلانه موجبات خروج آمریکایی‌ها را فراهم آورند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet