خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/17 09:07:00
سرویس سیاسی
مقتدایی:

دیپلماسی اقتصادی در سایه همکاری مشترک با همسایگان محقق می‌شود

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد دیپلماسی اقتصادی در سایه همکاری های مشترک با کشورها خصوصا همسایگان محقق خواهد شد.
دیپلماسی اقتصادی در سایه همکاری مشترک با همسایگان محقق می‌شود نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد دیپلماسی اقتصادی در سایه همکاری های مشترک با کشورها خصوصا همسایگان محقق خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201811106761507408.jpg دیپلماسی,اقتصادی,در,سایه,همکاری,مشترک,با,همسایگان,محقق,می‌شود Icana

عباس مقتدایی خوراسگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به روند دیپلماسی جدید وزارت امور خارجه کشورمان، گفت: افزایش اقدامات دستگاه دیپلماسی در راستای فعالیت گسترده با کشورهای منطقه مطالبه قوه مقننه است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی قوه مقننه در دیدار با آقای ظریف تاکید جدی بر افزایش تعامل سیاسی با دولت ها داشتند، اظهار کرد: بر این اساس شاهد افزایش تعامل نمایندگان با دستگاه دیپلماسی هستیم تا موضوع یاد شده محقق شود.

وی ادامه داد: باید یادآور شد دیپلماسی اقتصادی که امروزه همه کارشناسان بر آن تاکید دارند در سایه همکاری های مشترک با کشورها خصوصا همسایگان محقق خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون شک هیچ راهکاری جز گفتگو با دولت ها و ملت ها برای پیشرفت و ارزآوری به کشور وجود ندارد و این موضوع با تلاش های وزارت امور خارجه کشورمان بدست خواهد آمد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی تأکید کرده است که ایران همواره آماده گفت‌وگو با همه کشورهای منطقه است و هیچ راه‌حلی جز گفت‌وگو برای حل‌وفصل سوءتفاهم‌ها و اختلافات وجود ندارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet