ایام محرم 1398
1399/05/13 15:03:47
سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد

درخواست برخی نمایندگان برای مسکوت ماندن طرح تشکیل وزارت بازرگانی

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از درخواست برخی نمایندگان برای مسکوت ماندن طرح تشکیل وزارت بازرگانی خبر داد.
درخواست برخی نمایندگان برای مسکوت ماندن طرح تشکیل وزارت بازرگانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از درخواست برخی نمایندگان برای مسکوت ماندن طرح تشکیل وزارت بازرگانی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106019656878.jpg درخواست,برخی,نمایندگان,برای,مسکوت,ماندن,طرح,تشکیل,وزارت,بازرگانی Icana

عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، از درخواست برخی نمایندگان برای مسکوت ماندن طرح تشکیل وزارت بازرگانی خبر داد و گفت: از آنجایی که تفکیک تشکیلات و ساختار وزارت بازرگانی و صنعت زمانبر است، تصویب و موافقت با این طرح مفید نیست.

دولت هرچه سریعتر وزیر پیشنهادی صمت را به مجلس معرفی کند

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در تشریح ایراد شورای نگهبان از طرح تفکیک وزارت بازرگانی و صنعت، افزود: به زعم این شورا تقسیم وظایف این دو وزارتخانه ابهام داشته و مسئولیت‌های هر یک از آنها در این طرح به درستی مشخص نشده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه دولت وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت را به مجلس معرفی کند، تا هرچه سریعتر مسئول این وزارتخانه امور را به دست گیرد، اضافه کرد: وزیر صمت پس از به دست گرفتن اختیارات می تواند فردی متخصص را به عنوان قائم مقام ویژه خود در امور بازرگانی منصوب کند.

مشکل اصلی مردم در شرایط کنونی تامین مایحتاج روزانه است

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مشکل اصلی مردم در شرایط کنونی تامین مایحتاج روزانه است، ادامه داد: رسیدگی به وضعیت معیشتی مردم به دلیل تعلل در معرفی وزیر پیشنهادی صمت به حال خود رها شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet