خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/14 11:42:57
سرویس استان ها
قاسمی پور با اشاره به بهسازی جاده‌های روستایی در شعاع 15 کیلومتری مرز باشماق :

نام بزرگ باشماق تنها عاید فعالین اقتصادی، بازرگانان و تجار می‌شود

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه نام بزرگ باشماق تنها عاید فعالین اقتصادی، بازرگانان و تجار می شود، گفت: بهسازی  جاده های روستایی  با رفع معضل بروکراسی امکان پذیر است.
نام بزرگ باشماق تنها عاید فعالین اقتصادی، بازرگانان و تجار می‌شود نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه نام بزرگ باشماق تنها عاید فعالین اقتصادی، بازرگانان و تجار می شود، گفت: بهسازی  جاده های روستایی  با رفع معضل بروکراسی امکان پذیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007101642199454.jpg نام,بزرگ,باشماق,تنها,عاید,فعالین,اقتصادی،,بازرگانان,و,تجار,می‌شود Icana

 شیواقاسمی پور در  گفت‌وگو با  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت  توسعه جاده های روستایی در  حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد، گفت:  بنده در بازدید از جاده دسترسی روستایی باشماق بر لزوم رفع موانع احداث و تکمیل این جاده تاکید کرد م زیرا  توسعه جاده‌های روستایی نقش اساسی در  توسعه  اقتصاد روستایی دارند.

 نماینده مردم مریوان وسروآباد در مجلس شورای  اسلامی افزود: احداث و تکمیل این جاده در لبه مرز بسیار حائز اهمیت است که باید سال ها قبل عملیات تسطیح و آسفالت آن انجام می شد اما متاسفانه با مشکلات و بروکراسی های اداری روبرو شده است  که خوشبختانه با قول مساعد ادارات ذی ربط و حل مشکل پیمانکار، عملیات احداث این جاده طی روزهای آینده مجددأ از سر گرفته خواهد شد.

 وی ادامه داد: جاده های مواصلاتی روستاهای نزدیک مرز باشماق،با وجود درآمد هنگفت این مرز بین المللی، سال ها است که از نعمت آسفالت بی بهره هستند و نام بزرگ باشماق تنها عائد فعالین اقتصادی، بازرگانان و تجار می شود و مردم این روستاها از درآمد آن محروم هستند.

 عضو هیئت رییسه کمیسیون آموزش  و تحقیقات مجلس  با  بیان  اینکه با حل  مشکل پیمانکار عملیات احداث جاده دسترسی روستای باشماق، مجددأ از سر گرفته می شود یادآورشد: توسعه جاده ای روستایی  با رفع معضل  بروکراسی امکان پذیر است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet