ایام محرم 1398
1399/05/13 19:56:02
سرویس اقتصادی
طغیانی نشست کمیسیون اقتصادی را تشریح کرد

بررسی وضعیت اقتصاد گردشگری در دوران کرونا

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی وضعیت صنعت گردشگری در دوران کرونا در کمیسیون متبوعش خبر داد.
بررسی وضعیت اقتصاد گردشگری در دوران کرونا سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی وضعیت صنعت گردشگری در دوران کرونا در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202008101119053445.jpg بررسی,وضعیت,اقتصاد,گردشگری,در,دوران,کرونا Icana

مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تشریح جلسه عصر امروز (دوشنبه 13مردادماه) کمیسیون اقتصادی مجلس، به حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، معاونان وی و بخش خصوصی در این جلسه اشاره کرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این نشست آقای مونسان گزارشی از وضعیت صنعت گردشگری در دوران کرونا ارائه کرد، افزود: مشکلات و کمبود اعتبارات وزارت گردشگری یکی دیگر از محورهای مورد بررسی در این جلسه بود.

وی اظهار کرد: فعالان این حوزه نیز مشکلات و موانع وجود در صنعت گردشگری به ویژه مسائلی که با شیوع کرونا با آن دست و پنجه نرم می کنند را تبیین و تشریح کردند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی وعده داد که برای ارائه تسهیلات موردنیاز فعالان این عرصه پیگیری‌های لازم را انجام دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet