خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/18 15:07:00
سرویس اجتماعی
مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران:

تجهیزات آتش نشانی دائما در حال بروزرسانی است

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران وضعیت فعلی سازمان آتش نشانی را به لحاظ تجهیزات و سطح آمادگی قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: تجهیزات آتش نشانی روز به روز در حال ارتقا است.
تجهیزات آتش نشانی دائما در حال بروزرسانی است مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران وضعیت فعلی سازمان آتش نشانی را به لحاظ تجهیزات و سطح آمادگی قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: تجهیزات آتش نشانی روز به روز در حال ارتقا است. https://cdn.icana.ir/d/019/202008103936504298.jpg تجهیزات,آتش,نشانی,دائما در,حال,بروزرسانی,است Icana

مهدی داوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  وضعیت فعلی آتش نشانی تهران را به لحاظ تجهیزات و سطح آمادگی قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه شهرداری در سالهای اخیر از سازمان آتش‌نشانی حمایت‌های بسیار خوبی داشته و این موضوع باعث شده بتوانیم تجهیزات مورد نیاز را تا حد قابل قبولی به کشور وارد کنیم. از طرفی برای تامین تجهیزات مورد نیاز با بخش های داخلی نیز همکاری های خوبی داشته ایم.

تجهیزات آتش نشانی دائما در حال بروزرسانی است

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران افزود: سرعت تغییر در بافت زندگی مردم و جامعه رو به افزایش بوده از این رو سازمان همواره باید در حال بروزرسانی و تطبیق خودش با شرایط موجود باشد. به عنوان مثال بیست سال گذشته تعداد بزرگراه‌ها، مترو و ساختمان‌های بلند مرتبه تهران به حد امروز توسعه پبدا نکرده بود، از این رو سازمان آتش نشانی باید خودش را با شرایط وقف داده و خود را دائما بروز رسانی کند.

داوری اظهار کرد: ساختمان های بلند مرتبه زیادی در تهران ساخته شده است، اما خوشبختانه تعداد بالابر‌ها و نردبان های سازمان آتش‌نشانی تهران هم به سطح خوبی از آمادگی رسیده و امیدواریم حمایتها از این سازمان ادامه داشته باشد.

تحریم‌ها تاثیر جدی بر روی سازمان آتش‌نشانی نداشته است

مدیرعامل آتش نشانی تهران در پاسخ به این سوال که آیا تحریم ها در تامین ادوات و تجهیزات مورد نیاز سازمان آتش نشانی هم تاثیرگذار بوده است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه تحریم‌ها تاثیر جدی بر روی سازمان آتش‌نشانی نداشته است./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet