ایام محرم 1398
1399/05/17 14:13:00
سرویس سیاسی
کوچکی نژاد:

پنهان کاری رسانه های غربی مانع از بیداری مردم دنیا در موضوع یمن نمی شود

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: مردم دنیا باوجود سانسورها و پنهان کاری بوق های رسانه ای غرب نسبت به جنایات بشری در یمن، تظاهرات می کنند.
پنهان کاری رسانه های غربی مانع از بیداری مردم دنیا در موضوع یمن نمی شود عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: مردم دنیا باوجود سانسورها و پنهان کاری بوق های رسانه ای غرب نسبت به جنایات بشری در یمن، تظاهرات می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/109894.jpg پنهان,کاری,رسانه,های,غربی,مانع,از,بیداری,مردم,دنیا,در,موضوع,یمن,نمی,شود Icana

جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جنایات جنگی ائتلاف سعودی به سرکردگی آمریکا،گفت:جنگ علیه یمن با دستور لندن و واشنگتن انجام می‌گیرد.

وی با اشاره به فاجعه اوضاع انسانی در یمن ، افزود:اگر کمک‌های مالی لازم برای برطرف کردن مشکلات این کشور که از سختی‌های جنگ و فقر و بیماری‌ بویژه در سایه شیوع ویروس کرونا ،ارائه نشود،یمن شاهد اوضاع فاجعه باری خواهد بود.

بیشتربخوانید:

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عربستان حافظ منافع آمریکا در منطقه است،ادامه داد: سعودی ها می خواهند به ژاندارم منطقه تبدیل شوند و  تلاش می کنند حمایت همه جانبه ایالات متحده را جلب کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ائتلاف سعودی برای تامین نظر مقامات کاخ سفید هر اقداماتی را انجام می دهد،مطرح کرد: ائتلاف سعودی می داند که نمی تواند از طریق جنگ و تجاوز به مسئله یمن خاتمه دهد از این رو تلاش می کند با افزایش فشار، به سمت برقراری مذاکره یکجانبه گام بردارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم و یازدهم با تاکید براین که گفتگوهای یمنی- یمنی تنها راه نجات این کشور به شمار می رود،ادامه داد: کشورهایی که مدعی حقوق بشر هستند دستشان به خون هزاران کودک،زن و مرد یمنی آلوده است.

وی با اشاره به نقض های مکرر آتش بس از سوی سعودی ها که با سکوت مجامع بین المللی مواجه شده است،تصریح کرد:در آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی موجی از بیداری مردم ایجاد شده است که نمی توانند آن را خاموش کنند.مردم دنیا باوجود سانسورها و پنهان کاری بوق های رسانه ای غربی نسبت به جنایات بشری در یمن تظاهرات می کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیاست های یک بام و دو هوای رسانه های غربی در موضوع یمن، مطرح کرد:بوق های رسانه ای غربی از یک سو موضوع فاجعه انسانی در یمن را سانسور و به جنگ داخلی مرتبط می دانند و از سوی دیگر عربستان را مشتاق برای صلح و طرح مذاکره در بحران یمن معرفی می کنند.

به گزارش خانه ملت؛ مردم انگلیس با راهپیمایی در شهر بیرمنگهام ضمن محکومیت ادامه تجاوزگری‌های عربستان و امارات،در حمایت از مردم یمن و کودکان یمنی شعار دادند. راهپیمایان پارچه نوشته‌هایی در دست داشتند که بی توجهی رسانه‌های غربی به بحران یمن را محکوم می‌کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet