ایام محرم 1398
1399/05/16 12:00:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم اهواز:

راه عبور از تحریم‌ها نگاه به درون و اعتماد به استعدادهای داخلی است

یک نماینده مردم در مجلس معتقد است اگر به استعدادهای داخلی و جوانان کشورمان اعتماد شود راه پیشرفت و عبور از تحریم‌ها هموار خواهد شد.
راه عبور از تحریم‌ها نگاه به درون و اعتماد به استعدادهای داخلی است یک نماینده مردم در مجلس معتقد است اگر به استعدادهای داخلی و جوانان کشورمان اعتماد شود راه پیشرفت و عبور از تحریم‌ها هموار خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104144801945.jpg راه,عبور,از,تحریم‌ها,نگاه,به,درون,و,اعتماد,به,استعدادهای,داخلی,است Icana

مجتبی یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تاثیر مردمی شدن اقتصاد در جهت رفع تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: راه عبور از تحریم‌ها نگاه به درون و اعتماد به استعدادهای داخلی است؛ چرا که ما می‌توانیم با اعتماد به جوانان قله‌های پیشرفت را ترقی کنیم.

وی در ادامه افزود: همچنین لیبرال مسلک‌ها و آنهایی که در فکر توسعه نئولیبرلیسم هستند باید از نگاه وادادگی دست بردارند تا ما مسیری هموار را برای پیشرفت طی کنیم.

این نماینده مردم در مجلس با اشاره به اینکه دولت در این 7 سال اخیر تمام توان خود را  روی ارتباط با غرب گذاشته بود، اظهار کرد: متاسفانه در 7 سال گذشته دولت همه توان خود را در یک بخش معطوف کرده بود و آن هم مذاکره و ارتباط با غرب بود.

وی در ادامه افزود: ما با مذاکره و دیپلماسی مخالف نیستیم، اما این که سرنوشت کشور را به ارتباط با غرب و برجام گره بزنیم جای تعجب دارد و همگان هم مشاهده کردند در مسئله برجام با بدعهدی‌های طرف‌های مقابل روبه‌رو شدیم.

یوسفی تاکید کرد: باید اقتصاد را به معنای واقعی به مردم برگردانیم؛ یعنی شرایط تاثیرگذاری را برای مردم، سرمایه گذار و متخصصان داخلی مهیا کنیم؛ در حال حاضر چندین هزارمیلیارد نقدینگی در دست مردم بوده و اگر سیاست‌گذاری صحیح در این راستا ایجاد شود بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet