انتخابات ریاست جمهوری
1399/05/15 19:43:00
سرویس سیاسی
ساعدی:

با حضور مردم در عرصه اقتصادی، بسیاری از مشکلات کشور رفع می شود

نماینده مردم هویزه و دشت آزادگان گفت: اگر اقتصادمان مردمی شود بسیاری از چالش‌های بوجد آمده در حوزه اقتصاد کشور بازگشایی خواهند شد.
با حضور مردم در عرصه اقتصادی، بسیاری از مشکلات کشور رفع می شود نماینده مردم هویزه و دشت آزادگان گفت: اگر اقتصادمان مردمی شود بسیاری از چالش‌های بوجد آمده در حوزه اقتصاد کشور بازگشایی خواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906100498663112.jpg با,حضور,مردم,در,عرصه,اقتصادی،,بسیاری,از,مشکلات,کشور,رفع,می,شود Icana

قاسم ساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تاثیر مردمی شدن اقتصاد در جهت رفع مشکلات اقتصادی کشورمان اشاره کرد و گفت: دولتمردان باید برای مردمی شدن اقتصاد اقدامات جدی را انجام دهند؛ چرا که با این کار مدیریت عرصه‌های گوناگون به دست مردم خواهد افتاد.

وی در ادامه افزود: مردم کشورمان در مقابل اکثر قریب به اتفاق بحران‌ها و البته تحریم‌های یکجانبه دشمنان علیه کشورمان میزان تاب آوری فراوانی دارند و این مسئله گویای این بوده که باید مردم در عرصه‌های مختلف وارد شوند تا بتوانند تحریم‌ها و بحران‌ها ایجاد شده را با دستان خود باز کنند، زیرا هرجایی که مردم حضور داشتند و در صحنه بودند موفقیت‌های عظیمی نصیب کشورمان شده است.

به عقیده این نماینده مردم در مجلس، اگر مردم در عرصه اقتصادی با روحیه جهادی حضور پیدا کنند بسیاری از چالش‌ها و موانع ایجاد شده بر سر راه تولید را با دست آنها برخواهیم داشت که این موضوع می‌تواند یک راهکار اساسی باشد و ناگفته نماند که رهبر معظم انفقلاب نیز بارها روی این مسئله تاکید داشتند.

نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در ادامه افزود: اگر مسائل اقتصادی حل شوند بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی از قبیل ازدواج جوانان نیز تسهیل خواهند شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet