ایام محرم 1398
1399/05/15 20:43:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم میانه:

با اتحاد و همدلی مسئولان، راه عبور از بحران‌ها هموار خواهد شد

یک نماینده مردم در مجلس اعتقاد دارد اگر همدلی و انسجام میان مسئولان برقرار شود بسیاری از مشکلات و بحران‌های موجود در کشور را پشت سر خواهیم گذاشت.
با اتحاد و همدلی مسئولان، راه عبور از بحران‌ها هموار خواهد شد یک نماینده مردم در مجلس اعتقاد دارد اگر همدلی و انسجام میان مسئولان برقرار شود بسیاری از مشکلات و بحران‌های موجود در کشور را پشت سر خواهیم گذاشت. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102339338044.jpg با,اتحاد,و,همدلی,مسئولان،,راه,عبور,از,بحران‌ها,هموار,خواهد,شد Icana

مهدی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به لزوم اتحاد و همدلی مسئولان برای عبور از بحران‌ها اشاره کرد و گفت: رمز پیروزی ما در انقلاب اسلامی همان وحدت و انسجام ملی بود؛ بنابراین برای عبور از سختی‌ها در شرایط فعلی نیز انسجام ملی امری ضروریست.

وی در ادامه افزود: قطعا؛ با همدلی و همگرایی مسئولان در محقق کردن منویات رهبر معظم انقلاب نسبت به ساخت تمدن اسلامی و همچنین گام دوم تمدن‌سازی اسلامی موفق خواهیم شد.

نماینده مردم میانه تاکید کرد: بدون شک اتحاد و همدلی مسئولان باعث عبور از بحران‌ها می‌شود و اگر این کار صورت بپذیرد زمینه‌ساز عقب‌نشینی بیش از پیش دشمنان از مواضع خود علیه کشورمان مهیا خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: با اتحاد و همدلی می‌توانیم این شرایط سخت را به یک فرصت تبدیل کنیم؛ فرصتی که می‌تواند باعث شود تا بسیاری از راه‌های به بن بست رسیده را باز کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet