ایام محرم 1398
1399/05/14 18:25:53
سرویس سیاسی
ذوالنوری با اشاره به حضور مدرس خیابانی در نشست عصر کمیسیون امنیت ملی:

بررسی راهکارهای عبور از مشکلات معیشتی مردم/ تکیه بر توان داخلی راهکار رویارویی با این جنگ نابرابر است

رئیس مجلس با اشاره به بررسی وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم در حضور سرپرست وزارت صمت، گفت: ما با جنگ تمام عیار نابرابر و نامتقارن در عرصه اقتصادی روبه رو هستیم و تکیه بر توان داخلی راه عبور از این بحران است.
بررسی راهکارهای عبور از مشکلات معیشتی مردم/ تکیه بر توان داخلی راهکار رویارویی با این جنگ نابرابر است رئیس مجلس با اشاره به بررسی وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم در حضور سرپرست وزارت صمت، گفت: ما با جنگ تمام عیار نابرابر و نامتقارن در عرصه اقتصادی روبه رو هستیم و تکیه بر توان داخلی راه عبور از این بحران است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903104210262743.jpg بررسی,راهکارهای,عبور,از,مشکلات,معیشتی,مردم/,تکیه,بر,توان,داخلی,راهکار,رویارویی,با,این,جنگ,نابرابر,است Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست عصر امروز سه‌شنبه (14 مرداد ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور سرپرست وزارت صمت در این جلسه، گفت: نگاه امروز به مشکلات اقتصادی و معیشتی، متفاوتی است زیرا با جنگ تمام عیار نابرابر، نامتقارن و ناهمترازی در عرصه اقتصادی روبه رو هستیم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: بر همین اساس در جلسه امروز راه‌حل هایی در حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت مطرح کردیم و سعی شد راهکارهای عبورِ سریع از وضعیت کنونی ارایه و مورد بررسی قرار گیرد.

وی یادآور شد: با اتخاذ راهکارهای مطرح در نشست امروز، معیشت مردم رو به بهبود می‌رود و وضعیت صنعت و تولید رونق و رشد پیدا می‌کند لذا در این جلسه بر راهکارهایی تاکید شد که در مسیر تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه رفع موانع تولید است.

ذوالنوری ادامه داد: همچنین دستگاه‌هایی که باید در این زمینه تلاش کنند، مشخص شد و در ادامه بر  فعال سازی صنایع و کارخانجاتی که با همه ظرفیت کار نمی‌کنند یا تعطیل و نیمه تعطیل هستند، تاکید شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به وضعیت تحریم‌ها باید با افزایش توان داخلی در سال جهش تولید، نواقص و مشکلات را جبران کنیم و یقینا راهکار و توایایی عبور از بحران وجود دارد. شاید قدری سخت باشد اما نشدنی نیست.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فضای امیدوار کننده جلسه، گفت: کارهای خوبی در وزارت صمت انجام گرفته و اقدامات مثبتی در راه است. ما با تکیه بر توان داخلی از این شرایط به زودی عبور خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet