انتخابات ریاست جمهوری
1399/05/15 23:40:00
سرویس سیاسی
نادری:

جریان تحریف، جریانی غرب‌زده است

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات معتقد است که جریان تحریف همان جریان غرب‌زده است و باید برای اینکه با شکست مواجه شود باید ماهیت این جریان را به مردم شناساند.
جریان تحریف، جریانی غرب‌زده است نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات معتقد است که جریان تحریف همان جریان غرب‌زده است و باید برای اینکه با شکست مواجه شود باید ماهیت این جریان را به مردم شناساند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100469733852.jpg جریان,تحریف،,جریانی,غرب‌زده,است Icana

 احمد نادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه اگر «جریان تحریف حقایق ایران شکست بخورد، تحریم نیز قطعا شکست خواهد خورد» اشاره کرد و گفت: جریان تحریف همان بخش نرم امپریالیست بوده که در حقیقت در ابعاد گوناگون نظیر ابعاد فرهنگی و اجتماعی با جدیت بر افکار عمومی احاطه دارد و به صورت اقناعی خودش را در افراد نهادینه می‌کند.

وی در ادامه افزود: جریان تحریف یک سوی داخلی و یک طرف خارجی دارد که بعد خارجی آن همان امپریالیست و آمریکایی‌ها بوده‌اند که این نیز مشخص بوده و به عنوان یک مرکز در حال تزریق فرافکنی‌های خود به کل دنیا به ویژه ایران است که این فرافکنی نیز در ایران شدت زیادی دارد؛ چرا که جمهوری اسلامی ایران درگیری ایدئولوژیکی 40 ساله با نظام سلطه دارد.

این نماینده مردم در مجلس به جریان تحریف داخلی اشاره و تاکید کرد: در واقع جریان تحریف داخلی وصل به آن جریان تحریف خارجی است و در حقیقت یک رابطه مرکز پیرامونی بین جریان تحریف داخلی و جریان تحریف خارجی وجود دارد که این جریان داخلی نیز ذیل جریان خارجی در حال کنشگری است و باید گفت جریان تحریف داخلی افکار و اندیشه‌های جریان امپریالیستی را داخل عملیاتی می‌کند و به شکلی اذهان مردم را فرودست و غیر انتقادی نسبت به امپریالیست به بار می آورد و آنها را مطیع و تابع هژمونی آمریکا درخواهد آورد.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در ادامه افزود: به نظرم جریان تحریف داخلی یک موج قدرتمند است که از قبل از انقلاب وجود داشته و پس از انقلاب نیز در اواسط دهه 70 شروع شده و در یک موج‌هایی بالا و پایین می‌شد تا به الان نیز ادامه دار است و این موج هم قدرت اجرایی کشور را به مدت 7 سال در دست دارد و تفکرات امپریالیست را پیش می‌برد.

نادری اظهار کرد: وقتی که ما می‌گوییم جریان تحریف داخلی این بدان معنا نخواهد بود که لزوما حقوق بگیر باشند و شاید هم برخی از آنها حقوق بگیر باشند، اما این جریان وقتی راه بیفتد بخش زیادی را با خود همراه می‌کند و جلو می‌برد؛ لذا تا فکری به حال جریان تحریف داخلی نکنیم در واقع نمی‌توانیم جریان تحریف خارجی را شکست دهیم.

وی به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره شکست جریان تحریف اشاره و تاکید کرد: در این سال‌های اخیر رهبر معظم انقلاب بارها وجود جریان تحریف و لزوم شکست آن را گوشزد می‌کردند، اما این را با ادبیات و واژه‌های دیگر به کار می‌بردند؛ بنابراین جریان تحریف جریانی غرب زده است.

نادری در ادامه افزود: در بعد مذهبی هم کسانی در کشور اسلام سیاسی را قبول ندارند و یا اینکه عده‌ای نیز شیعه لندن نشین مذهبی بوده که این‌ها همگی جریان تحریف هستتند.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات تصریح کرد: ما باید جریان تحریف داخلی را مدیریت کنیم که این مسئله هم مربوط به روشنگری مردم است و مردم را باید نسبت به ماهیت این جریان اقناع کنیم و همچنین می‌بایست یک روش جایگزین که همان گفتمان بومی بوده برای مبارزه با آن انتخاب کنیم و در ضمن با حفظ تعامل با دنیا باید این کار را انجام دهیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet