ایام محرم 1398
1399/05/14 18:46:51
سرویس فرهنگی
نصیرایی در تشریح دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس خبر داد

بررسی مشکلات حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور مونسان

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی مشکلات حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور وزیر مربوطه در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
بررسی مشکلات حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور مونسان سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی مشکلات حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور وزیر مربوطه در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/53568.jpg بررسی,مشکلات,حوزه,میراث,فرهنگی،,گردشگری,و,صنایع,دستی,با,حضور,مونسان Icana

مجید نصیرایی در گفت‌ و گو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، در تشریح نشست امروز ( سه‌شنبه، 14 مردادماه ) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست مشکلات و ضعف‌های حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بررسی شد.

مجید نصیرایی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، افزود: مونسان، در این نشست گزارش عملکرد و برنامه‌های خود را به کمیسیون ارائه و مشکلات موجود در مسیر برنامه‌های این وزارتخانه را مطرح کرد.

وی ادامه داد: نمایندگان سوالات و انتظارات خود را از وزیر مطرح کردند و مقرر شد این وزارت‌خانه سند راهبردی توسعه ‌گردشگری کشور را بررسی بررسی و اعمال نظرات به کمیسیون ارائه کند؛ به طور قطع در نشست‌های آینده کمیسیون با وزیر به مشکلات این حوزه بیشتر خواهیم پرداخت./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet