ایام محرم 1398
1399/05/14 18:45:49
سرویس اقتصادی
ساداتی نژاد در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی:

پاسخ وزیر جهاد کشاورزی خضریان را قانع نکرد

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: آقای خضریان از پاسخ ارائه شده توسط وزیر جهاد کشاورزی در خصوص خودکفایی و خرید تضمینی گندم قانع نشد و سوال به صحن علنی مجلس ارجاع داده می‌شود.
پاسخ وزیر جهاد کشاورزی خضریان را قانع نکرد رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: آقای خضریان از پاسخ ارائه شده توسط وزیر جهاد کشاورزی در خصوص خودکفایی و خرید تضمینی گندم قانع نشد و سوال به صحن علنی مجلس ارجاع داده می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202008108983005190.jpg پاسخ,وزیر,جهاد,کشاورزی,خضریان,را,قانع,نکرد Icana

سیدجواد ساداتی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست بعد از ظهر امروز( سه شنبه 14 مردادماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، گفت: دستور کار نشست بعد از ظهر امروز کمیسیون در خصوص سوال سه نفر از نمایندگان از آقای خاوازی وزیر جهاد کشاورزی بود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در این نشست سید سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه در مجلس سوالاتی را در خصوص خرید تضمینی محصولات کشاورزی در استان آذربایجان غربی مطرح کرد، ادامه داد: سوال دیگر آقای ذاکر در زمینه احداث اتاق کارگری در اراضی کشاورزی بود که به قانون ممنوعیت تغییر کاربری اراضی کشاورزی ارتباط داشت.

جلسه عصر امروز کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در ادامه این نشست علی خضریان نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی سوالی را در زمینه خودکفایی و خرید تضمینی گندم مطرح کرد، گفت: آقای خضریان از پاسخ ارائه شده توسط  وزیر جهاد کشاورزی قانع نشد و سوال به صحن علنی مجلس ارجاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه دستور کار بعدی نشست بعد از ظهر کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی ارائه گزارش هیات بازدید کننده از طرح 46 هزار هکتاری سیستان بود، تصریح کرد: گروهی متشکل از اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی  در سفر به استان سیستان و بلوچستان از اجرای طرح آبیاری نوین در 46 هزار هکتار از اراضی دشت سیستان بازدید کردند.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، خاطر نشان کرد: باتوجه به مسائل و مشکلات مجری و بهره برداران  طرح  46 هزار هکتاری سیستان و بلوچستان مقرر شد این موضوع در نشستی اختصاصی مورد بحث و بررسی قرار بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet