ایام محرم 1398
1399/05/17 21:50:00
سرویس اجتماعی
رییس سازمان بهزیستی کشور خبر داد

آغاز مرحله دوم پویش "ایران همدل" از عید ولایت

رییس سازمان بهزیستی کشور از آغاز مرحله دوم پویش "ایران همدل" همزمان با عید غدیر به منظور دستگیری و گره گشایی از نیازمندان در سراسر کشور خبر داد.
آغاز مرحله دوم پویش "ایران همدل" از عید ولایت رییس سازمان بهزیستی کشور از آغاز مرحله دوم پویش "ایران همدل" همزمان با عید غدیر به منظور دستگیری و گره گشایی از نیازمندان در سراسر کشور خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201908102445591936.jpg آغاز,مرحله,دوم,پویش,"ایران,همدل",از,عید,ولایت Icana

وحید قبادی دانا  رییس سازمان بهزیستی کشور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  به اجرای مرحله دوم پویش هم دلی مومنانه اشاره کرد و گفت: مرحله نخست پویش هم‌دلی مومنانه با عنوان "ایران همدل" در ماه مبارک رمضان و با مشارکت همگانی مردم و نهاد‌ها برای کمک به نیازمندان در شرایط شیوع کرونا انجام شد و مرحله دوم این پویش نیز به طور رسمی همزمان با عید ولایت آغاز خواهد شد.

رییس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه  پویش "ایران همدل" با هدف کمک و همیاری مردم برای دستگیری و گره گشایی از نیازمندان شکل گرفته است، افزود: این طرح با مشارکت و همکاری سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، بنیاد مستضعفان، سازمان بسیج مستضعفین، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران از روز عید غدیر تا پایان ماه صفر اجرایی خواهد شد. 

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خاطر نشان کرد: پویش "ایران همدل" در راستای تهیه و توزیع کمک‌های معیشتی، اقلام کمک آموزشی، دارو و تجهیزات بهداشتی برای جامعه هدف  سازمان بهزیستی برگزار می‌شود اما در خصوص چگونگی مشارکت مردم و همچنین خیرین و نوع کمک‌های مردمی نقدی و غیر نقدی به زودی اطلاع رسانی دقیقی انجام می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet