ایام محرم 1398
1399/05/15 10:23:50
سرویس سیاسی
آصفری:

حادثه انفجار در بیروت مشکوک است

نماینده مجلس ضمن بیان اینکه حادثه شب گذشته بیروت مشکوک است از احتمال دست داشتن رژیم صهیونیستی در این حادثه گفت.
حادثه انفجار در بیروت مشکوک است نماینده مجلس ضمن بیان اینکه حادثه شب گذشته بیروت مشکوک است از احتمال دست داشتن رژیم صهیونیستی در این حادثه گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/84251.jpg حادثه,انفجار,در,بیروت,مشکوک,است Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حادثه تلخ شب گذشته در بیروت، گفت:  حادثه شب گذشته لبنان مشکوک است، نیاز است به طور جدی مورد بررسی قرار بگیرد.

نایب رییس کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه امروز رژیم صهیونیستی به دنبال این است که طرح ترامپ را اجرایی و عملیاتی کند، به نظر می رسد این رژیم با انجام اقداماتی در تلاش است تا افکار عمومی دنیا نسبت به اجرای طرح خیانت بار ترامپ در منطقه فلسطین خنثی و موضوع به دست فراموشی سپرده شود تا بتوانند به صورت چراغ خاموش  طرح را عملیاتی کنند.

نمایندهدمردم اراک و کمیجان در مجلس اظهار داشت:  اتفاقی که در لبنان صورت گرفته است کاملا  مشکوک و نیاز به بررسی و دقت دارد، امیدواریم مسایل و موارد حادثه به طور دقیق روشن شود و دولت لبنان باید به دنبال آن باشد تا مقصر حادثه مشخص شود.

این نماینده مجلس گفت: جمهوری اسلامی به دولت و پارلمان لبنان تسلیت می گوید و با ملت لبنان ابراز همدردی را خواهد داشت.

به گزلرش خبرگزاری خانه ملت، شب گذشته انفجار مهیب ناشی از آتش‌سوزی انبارهای مواد محترقه در بندر بیروت، پایتخت لبنان ابعاد گسترده‌ای در پی داشته است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet