ایام محرم 1398
1399/05/15 12:13:48
سرویس صحن
لطفی در نطق میان دستور:

بورکراسی پیچیده اداری مانع تولید است

نماینده مردم رزن درمجلس با بیان اینکه مردم تا چه زمانی باید هزینه سنگین سیستم ناکارآمد اداری را بپردازند، گفت: بورکراسی پیچیده اداری در سال جهش تولید مانع تولید شده است.
بورکراسی پیچیده اداری مانع تولید است نماینده مردم رزن درمجلس با بیان اینکه مردم تا چه زمانی باید هزینه سنگین سیستم ناکارآمد اداری را بپردازند، گفت: بورکراسی پیچیده اداری در سال جهش تولید مانع تولید شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201808102937111217.jpg بورکراسی,پیچیده,اداری,مانع,تولید,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن لطفی در نشست علنی نوبت عصر امروز (چهارشنبه،15مرداد) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید غدیر خم، گفت: از رای اعتماد مجدد مردم شریف شهرستا‌ن‌های رزن، درگزین، سردرود برای دومین بار به بنده حقیر تشکر می‌کنم. همچنین از تلاش و همت مسئولان استان همدان به ویژه استاندار، اعضای هیئت های اجرایی، نظارت، بازرسی، فرمانداران، بخشداران و اعضای شورای تامین شهرستان‌های رزن و درگزین، امام جمعه محترم و اعضای ستاد انتخاباتی خودم در برگزاری انتخابات دوم اسفند ماه 98 تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی ادامه داد: بنده به نظام جمهوری اسلامی ایران و رهبر کبیر انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه‌ای و اقتدار و امنیتی که توسط نیروهای مسلح اعم از سپاه پاسداران، ارتش و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کنیم. همچنین به شهدا و سراداران به ویژه سردار سلیمانی و همرزمان عزیزش که مجاهدانه در راه اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران شهید شدند و پرچم ایران را برافراشته نگه داشتند افتخار می‌کنم. اما آمریکا به جهان‌خواری، نقض حقوق بشر، آتش افروزی در منطقه، نسل کشی، کودک کشی و تحریم اقتصادی علیه ملت های مظلوم افتخار می‌کند. اما بی تاریخان جهان بدانند نظام جمهوری اسلامی ایران با تاریخ و تمدن سه هزار ساله خویش مسیر رشد و توسعه را با افتخار می‌پیماید.

نماینده مردم رزن در مجلس خطاب به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مشکلات اساسی کشور اعم از تورم افسار گسیخته و گرانی‌های روز افزون ناشی از آن، مردم را به ستوه آورده است. دو سوم بودجه کشور متعلق به شرکت‌های دولتی است که اکثر انها  در هیچ مجلسی مورد بررسی قرار نگرفته و نمی‌گیرند. 80 درصد بودجه کشور صرف هزینه‌های جاری و 20 درصد صرف هزینه ای عمرانی می‌شود. مردم تا چه زمانی باید هزینه سنگین سیستم ناکارآمد اداری را بپردازند، توزیع ناعادلانه یارانه‌های پنهان کشور موجب شده بخش عمده ای از آن در جیب ثروتمندان برود.

نماینده مردم رزن درمجلس، افزود: بورکراسی پیچیده اداری در سال جهش تولید مانع تولید شده است. امروز 71 روز از  عمر مجلس می‌گذرد ولی متاسفانه هیچ کدام از موارد فوق در دستور کار مجلس نیست. از هیئت رئیسه محترم مجلس می‌خواهم که برای نجات کشور موارد فوق را در دستور کار قرار دهند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، گفت: کشاورزان زحمت کش و بی ادعای کشور مخصوصا  کشاورزان شهرستان‌های رزن و درگزین اسیر سیاست‌های غلط وزارت کشاورزی شده و خسارات جبران ناپذیری را بابت آن می پردازند. از رئیس جمهور و اعضای محترم هیئت دولت می‌خواهم که لااقل نسبت به پرداخت پول گندم این عزیزان در اسرع وقت اقدام نماید.

نماینده مردم رزن، تصریح کرد: از وزیر نیرو بابت ادغام شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی که اثرات مطلوبی در جامعه داشته تشکر می‌کنم اما از اجرای قانون توزیع عادلانه آب که به صورت ناعادلانه در کشور اجرا می‌شود انتقاد دارم و از وزیر محترم می‌خواهم از تبعیض بین استان‌ها و شهرستان‌ها پرهیز کرده و نسبت به اجرای عادلانه آن اقدام کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات وزیر بهداشت ودرمان و کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی همدان بابت پیشگیری در بیماری کرونا و احداث بیمارستان رزن، خاطرنشان کرد: به وزیر ورزش و جوانان تذکر می‌دهم که چرا در توزیع عادلانه امکانات ورزشی کوتاهی کرده و نسبت به تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان رزن بی توجه هستید، لطفا در اسرع وقت نسبت به اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهرستان ها اقدام کنید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet