ایام محرم 1398
1399/05/15 12:20:10
سرویس صحن
الهیان در تذکر شفاهی:

وزارت علوم آمادگی لازم برای اجرای پروتکل های بهداشتی در کنکور را ندارد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در شرایط کنونی برگزاری کنکور موجب نگرانی خانواده ها و داوطلبان شده است، چرا که وزارت علوم آمادگی لازم برای اجرای پروتکل های بهداشتی را ندارد و عدم رعایت این پروتکل ها موجب به خطر افتادن جان داوطلبان و خانواده های آنها می شود.
وزارت علوم آمادگی لازم برای اجرای پروتکل های بهداشتی در کنکور را ندارد نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در شرایط کنونی برگزاری کنکور موجب نگرانی خانواده ها و داوطلبان شده است، چرا که وزارت علوم آمادگی لازم برای اجرای پروتکل های بهداشتی را ندارد و عدم رعایت این پروتکل ها موجب به خطر افتادن جان داوطلبان و خانواده های آنها می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202007100788709249.jpg وزارت,علوم,آمادگی,لازم,برای,اجرای,پروتکل,های,بهداشتی,در,کنکور,را,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، زهره الهیان در نشست علنی امروز (چهارشنبه 14 مردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: در شرایط کنونی برگزاری کنکور موجب نگرانی خانواده ها و داوطلبان شده است، چرا که وزارت علوم آمادگی لازم برای اجرای پروتکل های بهداشتی را ندارد و عدم رعایت این پروتکل ها موجب به خطر افتادن جان داوطلبان و خانواده های آنها می شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: از آنجا که کنکور در فضای بسته برگزار می شود، امکان انتقال آلودگی افزایش می یابد، این در حالی است که بسیاری از استان ها از نظر شیوع کرونا وضعیت قرمز داشته و تعداد بیماران بستری شده به 50 برابر رسیده و کادر پزشکی خسته و فرسوده شده اند.

وی اضافه کرد: با برگزاری کنکور با یک میلیون و 200 هزار داوطلب، وضعیت بدتر می شود، چرا که مسائلی مانند ازدحام پشت درب های محل های برگزاری آزمون، عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و... موجب انتقال ویروس خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه باید پاسخگوی مردم بود، ادامه داد: طرح دوفوریت تعویق کنکور هر چه سریعتر اعلام وصول شود، چرا که براساس این طرح حدود 80 درصد صندلی ها بدون برگزاری کنکور تعیین تکلیف می شود و تنها تعداد کمی از داوطلبان ناچار به حضور در جلسات کنکور خواهند بود./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet