ایام محرم 1398
1399/05/15 12:32:52
سرویس صحن
محمودوند در تذکر شفاهی مطرح کرد:

لزوم دقت مسئولان در اجرای اصل 44 قانون اساسی

نماینده مردم خرم آباد در مجلس خواستار دقت مسئولان در اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و خصوصی‌سازی شد.
لزوم دقت مسئولان در اجرای اصل 44 قانون اساسی نماینده مردم خرم آباد در مجلس خواستار دقت مسئولان در اجرای اصل 44 قانون اساسی و خصوصی‌سازی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007105274631943.jpg لزوم,دقت,مسئولان,در,اجرای,اصل,44,قانون,اساسی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مرتضی محمودوند در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 15مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با اشاره به اصل 44 قانون اساسی گفت: امروزه مسئله خصوصی‌سازی به عنوان یکی از دغدغه‌های بنگاه‌های دولتی و غیردولتی محسوب می‌شود.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در واقع شاید خصوصی‌سازی در ظاهر مشکلاتی را برطرف کند اما در اجرای آن باید دقت جدی شود زیرا امروزه شاهد مشکلات متعددی در مجموعه‌های تولیدی هفت‌تپه، دشت مغان و ... هستیم.

وی ادامه داد: اجراکنندگان و ناظران قانون خصوصی سازی باید دلسوز کارگران باشند زیرا امروزه شاهد آسیب‌های متعددی از اجرای نادرست هستیم.

محمودوند همچنین در تذکر به وزیر بهداشت گفت: با توجه به صدور مجوز برگزاری کنکور به نظر می‌رسد باید در حوزه‌های انتخابیه بخش‌های خاصی برای دانش‌آموزانی که دچار مشکل ضعف در سیستم ایمنی بدن هستند پیش‌بینی شوند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم خاطر نشان کرد: بنابراین رعایت دقیق پروتکل‌ها امری ضروری است و اگر سهل‌انگاری صورت گیرد مطمئنا کسی پاسخگو نیست به عنوان مثال کنکور دکترا برگزار شد اما شاهد هستیم مسائلی در این زمینه پیش آمد و مسئولین پاسخ قانع‌کننده‌ای نداشتند.

در ادامه قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس نیز در پاسخ به تذکر نماینده خرم آباد بر اجرای صحیح اصل 44 قانون اساسی و خصوصی سازی تأکید کرد و گفت: اجراکنندگان قانون باید دقت داشته باشند در سرمنشأ اجرای این اصل تخلفی صورت نگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet