ایام محرم 1398
1399/05/15 12:37:02
سرویس صحن
سعادتی در تذکر شفاهی

صدور مجوز فعالیت کارگزاری های بورس باید از انحصار خارج شود

نماینده بابل در مجلس یازدهم با انتقاد از انحصار در صدور مجوز فعالیت کارگزاری های بورس، گفت: قطعا این انحصار باید رفع شود.
صدور مجوز فعالیت کارگزاری های بورس باید از انحصار خارج شود نماینده بابل در مجلس یازدهم با انتقاد از انحصار در صدور مجوز فعالیت کارگزاری های بورس، گفت: قطعا این انحصار باید رفع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106701352625.jpg صدور,مجوز,فعالیت,کارگزاری,های,بورس,باید,از,انحصار,خارج,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، مهدی سعادتی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 15 مردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی با بیان اینکه مجلس باید زودتر و سریع تر به مشکلات معیشتی مردم رسیدگی کند، گفت: مردم باور داشته باشند که ما با اراده قوی دغدغه هایشان را حل خواهیم کرد و دولت را به پای کار می آوریم.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزرای اقتصاد و رئیس سازمان بورس، افزود: مردم انتظارات جدی از مجلس یازدهم بابت تسهیل فضای کسب و کار و رفع انحصارات دارند، متاسفانه در 14 سال اخیر در بحث صدور مجوز کارگزاری های بورس انحصار وجود دارد از این رو مجلس باید به این مسئله ورود کند تا حل شود.

وی ادامه داد: یکی دیگر از مسائل انحصار در صدور مجوز تاسیس داروخانه علیرغم حکم مراجع متولی و دیوان عدالت اداری است از این رو این مسئله باید از انحصار خارج شود. یکی دیگر از مسائل انحصار در صدور مجوز تاسیس دفاتر اسناد رسمی است که قوه قضائیه و مجلس باید به آن رسیدگی کند.

سعادتی با انتقاد از واردات 400 هزار تن برنج در زمان برداشت در مزارع شمال کشور، گفت: قطعا باید جلوی این اقدام گرفته شود.

وی ادامه داد: متاسفانه در شرایط کنونی استان مازندران در مقطع فعلی بعد از موج دوم کرونا جزو دومین استان هایی است که دچار مشکل شده از این رو رئیس جمهور باید خود مسئولیت ستاد مقابله با کرونا را برعهده بگیرد، در شرایط کنونی مشکلات حادی در این رابطه وجود دارد و صدها نفر فوت کرده اند و در این عرصه کمبود دارو، دستگاه اکسیژن ساز و وسایل تخصصی وجود دارد از این رو تقاضا داریم که نسبت به حل این مشکلات وکنترل سفر مسافران به استان مازندران اقدام شود، همچنین در شرایط فعلی مشکل شهدای مدافع سلامت با وجود دستور رهبر معظم انقلاب حل نشده که باید برای این مسئله نیز اقدام صورت گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet