ایام محرم 1398
1399/05/15 13:11:11
سرویس سیاسی
ذوالنوری خبر داد

12 طرح مهم ضدآمریکایی در دستور کار کمیسیون امنیت ملی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به بررسی ۱۲ طرح ضدآمریکایی در این کمیسیون گفت: قصد داریم هزینه‌های هرگونه اقدام آمریکا علیه ایران را برای این کشور افزایش دهیم.
12 طرح مهم ضدآمریکایی در دستور کار کمیسیون امنیت ملی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به بررسی 12 طرح ضدآمریکایی در این کمیسیون گفت: قصد داریم هزینه‌های هرگونه اقدام آمریکا علیه ایران را برای این کشور افزایش دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201903106640415842.jpg 12,طرح,مهم,ضدآمریکایی,در,دستور,کار,کمیسیون,امنیت,ملی Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری درباره مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا، گفت: مجلس یازدهم دارای روحیه جهادی و ضد استکباری بوده و زمینه های مساعدی برای اقدامات لازم علیه آمریکا وجود دارد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم از لحاظ تخصص، توانمندی و انگیزه در کار جهادی نسبت به مجالس سابق، در سطح بهتری قرار دارد و با توجه به وجود برخی باورهای اعتقادی در این کمیسیون، می توان به آینده کار امیدوار بود.

وی در ادامه با اشاره به بررسی 12 طرح مهم ضدآمریکایی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی یادآور شد: این طرح ها به تدریج در دستور کار مجلس قرار می گیرد تا بتواند اتفاقات جدیدی در احیای منافع ملی و افزایش هزینه برای آمریکایی ها در صورت ضربه زدن به منافع کشور را رقم بزند و خسارات کشور را جبران کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین طرح دو فوریتی توقف اجرای پروتکل الحاقی در دستور کار هیأت رئیسه مجلس است و به زودی در دستور کار صحن قرار می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet