شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/06/13 15:53:00
سرویس سیاسی
اعظمی ساردویی:

زخم خیانت حکام سرسپرده عربی بر پیکره جهان اسلام باقی می ماند

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد درمجلس می گوید: همپیمانان رژیم اشغالگر قدس در ریختن خون مسلمانان  و تروریسم بین المللی شریک هستند.
زخم خیانت حکام سرسپرده عربی بر پیکره جهان اسلام باقی می ماند نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد درمجلس می گوید: همپیمانان رژیم اشغالگر قدس در ریختن خون مسلمانان  و تروریسم بین المللی شریک هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202009101628218216.jpg زخم,خیانت,حکام,سرسپرده,عربی,بر,پیکره,جهان,اسلام,باقی,می,ماند Icana

ذبیح‌الله اعظمی ساردویی در گفت‌وگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به عادی‌سازی روابط میان امارات و رژیم صهیونیستی گفت: ایجاد رابطه رژیم صهیونیستی با امارات نه تنها به قدرت پوشالی این رژیم نمی افزاید،بلکه باعث سقوط همراهان این رژیم کودک کش می شود.

وی با اشاره به اینکه زخم خیانت حکام سرسپرده عربی با ایجاد روابط با نظام سلطه و رژیم صهیونیستی،بر پیکره جهان اسلام و آرمان های فلسطین باقی می ماند، مطرح کرد: همپیمانان رژیم اشغالگر قدس در ریختن خون مسلمانان  و تروریسم بین المللی شریک هستند و فروپاشی رژیم اشغالگر قدس  با توافقات، متوقف نخواهد شد.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره موضوع عادی سازی روابط امارات با اسرائیل تاکید کرد: قدرت‌های بزرگ با استفاده از سیاست های زورگویانه و فشار کشورهای ضعیف در جهان اسلام را مجبور به تسلیم شدن در برابر صهیونیست‌ها و عادی سازی روابط با آن ها می‌کنند، امارات نیز از این دسته از کشورهای ضعیف به شمار می‌رود.

اعظمی با بیان اینکه امیر ابوظبی بازیچه آمریکا شده است، مطرح کرد:روایتی که امارات ارائه می‌دهد به گونه‌ای است که این کشور در قبال پایان دادن به طرح  الحاق کرانه باختری حاضر به عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی شده است.

 

ذبیح الله اعظمی ساردویی

 

بیشتر بخوانید:

 

این نماینده مردم درمجلس یازدهم تاکید کرد:از آنجاکه  ابوظبی نقش فعال تری در درگیری‌های منطقه‌ای نسبت به  سایر همسایگان در خلیج فارس داشته؛ خود را در جایگاه جدیدترین متحد اسرائیل در منطقه قرار داده است و به این ترتیب ارزش خود برای آمریکا را نیز بالا برده است.

وی  با اشاره به قدرت محور مقاومت در منطقه،خاطرنشان کرد: هدف اصلی امارات از دخالت در منطقه محدودکردن نفوذ جمهوری اسلامی، در منطقه است  و بر سر این موضوع  با عربستان سعودی، اتفاق نظر دارد، اما امروز محور مقاومت قدرت  و توانایی به زانو درآوردن رژیم صهیونیستی را دارد.

عضو کمیسیون کشاورزی،آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات رهبری معظم انقلاب ،تصریح کرد:همانطور که رهبری فرمودند؛ امیدواریم اماراتی‌ها زودتر بیدار شوند،اما اقدام امارات در علنی کردن روابط خود با رژیم صهیونیستی،این کشور را تبدیل به لکه ننگی در جهان اسلام کرد و البته به زودی تاوان این حرکت خود را خواهد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet