ایام محرم 1398
1399/05/17 18:38:00
سرویس اجتماعی
مولوی با تبریک روز خبرنگار:

لزوم تقویت پشتوانه حقوقی خبرنگاران / مسئولان با جامعه خبری صادق و شفاف باشند

نماینده مردم آبادان در مجلس بر لزوم حفظ جایگاه خبرنگاران و تقویت پشتوانه حقوقی آنها تاکید کرد.
لزوم تقویت پشتوانه حقوقی خبرنگاران / مسئولان با جامعه خبری صادق و شفاف باشند نماینده مردم آبادان در مجلس بر لزوم حفظ جایگاه خبرنگاران و تقویت پشتوانه حقوقی آنها تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202002100943665101.jpg لزوم,تقویت,پشتوانه,حقوقی,خبرنگاران,/,مسئولان,با,جامعه,خبری,صادق,و,شفاف,باشند Icana

سید محمد مولوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن تبریک به اهالی رسانه به مناسبت روز خبرنگار گفت: معتقدم فعالیت خبرنگاران در راستای آگاهی‌بخشی، روشنگری ستونی برای رشد و توسعه جامعه است. خبرنگاران متعهدانی خالص و متخصصانی صادق هستند که در عرصه خبر و رسانه بی‌چشمداشت و با همت مشغول به فعالیت هستند و به نوعی پل ارتباطی بین بدنه جامعه با تصمیم گیران محسوب می‌شوند.

وی در ادامه افزود: خبرنگاری یکی مشاغل سختی بوده که با مشغله کاری بسیار زیاد و حداقل امکانات درست و پنجه نرم می‌کنند. اهالی رسانه دائما در تلاش هستند تا موضوعاتی را برای مردم شفاف کرده و گره‌ای از مشکلات جامعه باز کنند.  رفتار صادقانه مسئولان با جامعه خبری و اهالی رسانه به نفع جامعه بوده و به اخذ تصمیم‌های درست کمک می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید براینکه خبرنگاران شناخت دقیقی از مفاهیم، بار معنایی واژه‌ها و ارزش خبری دارند، تاکید کرد: خبرنگاران با وجود تمامی چالش‌ها با عشق، علاقه، صداقت و شفافیت به کار خود ادامه می دهند.

نماینده مردم آبادان در مجلس مهمترین دغدغه خبرنگاران را امنیت شغلی و بیمه دانست و ادامه داد: خبرنگاری از اقشاری است که همواره در حوزه بیمه با مشکل جدی مواجه بوده که رفع آن نیازمند حمایت همه جانبه مسئولان است. از طرفی خبرنگاران به لحاظ حقوقی به پشتوانه قوی‌تری نیاز دارند. از این رو مجلس با درک اهمیت توجه به جایگاه رسانه تلاش می‌کند تا در حیطه اختیارات خود تمهیداتی جهت رشد و ارتقای خبرنگاری و روزنامه‌نگاری در سطح کشور بیندیشد و فضا را برای فعالیت این قشر موثر تسهیل نماید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet