ایام محرم 1398
1399/05/18 11:12:46
سرویس فرهنگی
نایب رئیس مجلس ضمن بازدید از خبرگزاری خانه‌ملت:

خبرنگاران، بزرگترین رسالت مدیریت و ساماندهی افکار عمومی را به عهده دارند

نایب رئیس مجلس ضمن اشاره به وظایف خطیر رسانه در شرایط امروز کشور، گفت: جامعه خبرنگاری، بزرگترین رسالت مدیریت و ساماندهی افکار عمومی را به عهده دارد و نیاز آنها باید احصاء شود.
خبرنگاران، بزرگترین رسالت مدیریت و ساماندهی افکار عمومی را به عهده دارند نایب رئیس مجلس ضمن اشاره به وظایف خطیر رسانه در شرایط امروز کشور، گفت: جامعه خبرنگاری، بزرگترین رسالت مدیریت و ساماندهی افکار عمومی را به عهده دارد و نیاز آنها باید احصاء شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201805104790878286.jpg خبرنگاران،,بزرگترین,رسالت,مدیریت,و,ساماندهی,افکار,عمومی,را,به,عهده,دارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، سید امیرحسین قاضیزاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز عصر (چهارشنبه 15 مرداد ماه) در آستانه عید سعید غدیر خم و روز خبرنگار از مجموعه خبرگزاری خانه‌ملت و اداره اخبار مجلس بازدید کرد.

قاضی زاده هاشمی در حاشیه بازدید از خبرگزاری مجلس شورای اسلامی، در توضیح اهمیت جایگاه رسانه و خبرنگار در فضای امروز جامعه، گفت: جامعه خبرنگاری کشور، بزرگترین رسالت مدیریت و ساماندهی افکار عمومی را به عهده دارد.

وی افزود: رسالت مدیریت و افکار عمومی جامعه خبرنگاری از سویی به معنای اطلاع رسانی شفاف، دقیق و حقیقی و از سوی دیگر به معنای رساندن تحلیل‌های صحیح به سمع و نظر مردم است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جامعه خبرنگاری کشور همچنین در جمع آوری و ارسال نظرات مردم و رساندن نظر آنها به مسئولین و حساس سازی مسئولین نسبت به وظایف حقیقی و حقوقی‌شان، کار بزرگ و مقدسی را باید انجام دهند که صبر و تحمل بسیاری می‌خواهد و مطالعه زیادی نیاز دارد.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه خبرنگاران وظیفه خطیری را به دوش دارند، گفت: خبرنگاری جز مشاغل برجسته امروز کشور است و نیاز این گروه از افراد باید احصاء شود.

نایب رئیس مجلس یازدهم شورای اسلامی یادآور شد:  قوه مقننه نیز به تناسب برای ساماندهی و یکپارچگی حوزه رسانه کشور آماده قانونگذاری یا اصلاح قوانین است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet