ایام محرم 1398
1399/05/15 19:09:39
سرویس سیاسی
خضریان در تشریح بازدید امروز مجمع نمایندگان تهران از شرکت واگن‌سازی:

بخشی از تجهیزات شرکت واگن‌سازی تهران، توسط نخبگان علمی کشورمان ساخته می‌شود

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به بازدید امروز مجمع نمایندگان تهران از شرکت واگن‌سازی گفت: آنچه که در این بازدید بسیار مسرت بخش بود این است که بخشی از قطعات و تجهیزات این شرکت توسط نخبگان علمی کشورمان ساخته شده‌اند.
بخشی از تجهیزات شرکت واگن‌سازی تهران، توسط نخبگان علمی کشورمان ساخته می‌شود سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به بازدید امروز مجمع نمایندگان تهران از شرکت واگن‌سازی گفت: آنچه که در این بازدید بسیار مسرت بخش بود این است که بخشی از قطعات و تجهیزات این شرکت توسط نخبگان علمی کشورمان ساخته شده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/202008103065212419.jpg بخشی,از,تجهیزات,شرکت,واگن‌سازی,تهران،,توسط,نخبگان,علمی,کشورمان,ساخته,می‌شود Icana

علی خضریان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح بازدید امروز ( چهارشنبه، 15 مرداد) مجمع نمایندگان استان تهران از شرکت واگن سازی شهر تهران گفت: جلسه‌ای با مسئولان این شرکت و همچنین رئیس شورای شهر پیرامون مشکلات واگن‌سازی برگزار شد و   دلایل نیمه تعطیل بودن این کارخانه هم مورد بررسی قرار گرفت.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در ادامه، افزود: بحث نیمه تعطیل شدن این کارخانه به دلایل مشکلات مالی بوده که باید میان شورای شهر و دولت برای رفع مشکلات هماهنگی‌هایی صورت بگیرد و مقرر شد مجلس هم دراین باره کمک‌های لازم را داشته باشد.

 

بازدید اعضای مجمع نمایندگان استان تهران از شرکت واگن سازی تهران


نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم به تولید بخشی از تجهیزات شرکت واگن‌سازی مترو تهران توسط نخبگان علمی کشورمان اشاره و تاکید کرد: آنچه که در این بازید بسیار خوشحال کننده بود این است که بخشی از تولیدات شرکت واگن‌سازی تهران در حوزه‌های ساخت تجهیزات و دستگاه‌های مختلف در سالهای اخیر توسط شرکت‌های دانش‌بنیان کشورمان بومی سازی شده است.

 

بازدید اعضای مجمع نمایندگان استان تهران از شرکت واگن سازی تهران


خضریان یادآور شد: مقرر شد مجلس در بحث اعتبارات مورد نیاز برای سرپا شدن این کارخانه ورود کند و از همه ظرفیت‌های قانونی و نظارتی خود برای وصول مطالبات قانونی شورای شهر به ویژه در بحث مترو حمایت‌های لازم را داشته باشد.

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید نظام الدین موسوی، غلامحسین رضوانی، اقبال شاکری، علی خضریان،سید محمود نبویان و همچنین محسن پیرهادی در این بازدید حضور داشتند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet