ایام محرم 1398
1399/05/16 10:51:00
سرویس فرهنگی
فتحی با تبریک روز خبرنگار:

ضرورت وضع قوانین حمایتی از خبرنگاران/ تمامی خبرنگاران باید تحت پوشش بیمه قرار گیرند

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس بر ضرورت وضع قوانینی برای حمایت از خبرنگاران تاکید کرد و گفت: رسانه‌ها رکن چهارم دموکراسی هستند و باید برای طرح مشکلات صنفی خود تشکل داشته باشند.
ضرورت وضع قوانین حمایتی از خبرنگاران/ تمامی خبرنگاران باید تحت پوشش بیمه قرار گیرند عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس بر ضرورت وضع قوانینی برای حمایت از خبرنگاران تاکید کرد و گفت: رسانه‌ها رکن چهارم دموکراسی هستند و باید برای طرح مشکلات صنفی خود تشکل داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105774932041.jpg ضرورت,وضع,قوانین,حمایتی,از,خبرنگاران/,تمامی,خبرنگاران,باید,تحت,پوشش,بیمه,قرار,گیرند Icana

محسن فتحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تبریک 17 مردادماه روز خبرنگار، گفت: فلسفه وجودی خبرنگار مطالبه‌گری، شفاف‌سازی و روشنگری جامعه است و توسعه جامعه هم مستلزم تلاش جدی خبرنگاران در آگاهی‌رسانی درست است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حرمت و شان جامعه خبرنگاری باید حفظ شود، افزود: مساله معیشتی و رفاهی خبرنگاران مانند سایر اقشار جامعه باید مورد توجه قرار گیرد و بتوان قوانینی برای حمایت از آنها وضع کرد.

وی با تاکید بر اینکه تمامی خبرنگاران باید تحت پوشش بیمه قرار گیرند، ادامه داد: این قشر مهمترین نقش را در انعکاس مشکلات و دغدغه‌های مردم دارند بنابراین باید از امنیت شغلی برخوردار و از لحاظ منبع درآمد حاشیه امنی داشته باشند تا بتوانند رسالت حرفه‌ای خود که همانا  شفاف‌سازی بدون خط و جانبداری است را به درستی پیش ببرند.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس یازدهم یادآور شد: رسانه‌ها رکن چهارم دموکراسی هستند و بسیار ضروری است برای طرح مشکلات صنفی خود تشکل داشته باشند و به این مهم توجه جدی شود./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet