ایام محرم 1398
1399/05/17 19:44:00
سرویس اجتماعی

پیام تسلیت نماینده مردم قزوین در پی فاجعه بندر بیروت

نماینده مردم قزوین در مجلس در پیامی فاجعه انفجار در بندر بیروت که منجر به جان باختن و مجروحیت جمعی از مردم لبنان شد را تسلیت گفت.
پیام تسلیت نماینده مردم قزوین در پی فاجعه بندر بیروت نماینده مردم قزوین در مجلس در پیامی فاجعه انفجار در بندر بیروت که منجر به جان باختن و مجروحیت جمعی از مردم لبنان شد را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202008109465073856.jpg پیام,تسلیت,نماینده,مردم,قزوین,در,پی,فاجعه,بندر,بیروت Icana

 به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، فاطمه محمدبیگی، عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در پیامی خطاب به مردم کشور لبنان فاجعه رخ داده در بندر بیروت را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 خبر فاجعه انفجار مهیب و گسترده بندر بیروت که منجر به از بین رفتن بخش عظیمی از منطقه اداری، از  دست دادن و زخمی شدن تعدادی از شهروندان عزیز شهر بیروت شد، دل ملت ایران  را به درد آورد.

اینجانب ضمن ابراز عمیق تسلیت و همدردی با مردم  شریف کشور دوست لبنان، حزب الله، مجلس و دولت لبنان آمادگی خود را برای ارسال کمک‌های پزشکی، تیم درمانی و بهداشتی جهادگر به لبنان اعدام میدارم.

بی‌شک لبنان خط مقدم جبهه مقاومت اسلامی در دنیا و خاورمیانه است و به وعده خداوند که فرمود «ان الارض یرثها عبادی الصالحون» دوباره بیروت به دست بندگان صالح خدا زیبا، خرم و آباد خواهد شد./
پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet