خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/17 18:43:00
سرویس فرهنگی
نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در پیامی به مناسبت روز خبرنگار مطرح کرد

پیگیری دقیق و بیان انتقادات کارآمد توسط خبرنگاران راهکاری سازنده در مسیر تحقق فرمایشات رهبری

نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس گفت: تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران با پیگیری دقیق و متقن و بیان انتقادات کارآمد راهکاری سازنده در مسیر تحقق آرمان‌های متعالی جمهوری اسلامی ایران و فرمایشات رهبر معظم انقلاب است.
پیگیری دقیق و بیان انتقادات کارآمد توسط خبرنگاران راهکاری سازنده در مسیر تحقق فرمایشات رهبری نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس گفت: تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران با پیگیری دقیق و متقن و بیان انتقادات کارآمد راهکاری سازنده در مسیر تحقق آرمان‌های متعالی جمهوری اسلامی ایران و فرمایشات رهبر معظم انقلاب است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007109956935193.jpg پیگیری,دقیق,و,بیان,انتقادات,کارآمد,توسط,خبرنگاران,راهکاری,سازنده,در,مسیر,تحقق,فرمایشات,رهبری Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ محمد طلا مظلومی نماینده مردم بهبهان و آغاجاری و عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی در پیامی روز بزرگداشت خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

 ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی مناسب زیربنای یک جامعه آگاه است و خبرنگاران با پویایی، بالندگی، سرزندگی و نشاط، آگاهی و افزایش دانش اجتماعی را در عرصه فرهنگ به بطن جامعه تزریق می‌کنند که نتیجه آن برقراری یک رابطه صحیح بین مطالبات مردمی و انجام وظیفه به نحو احسن از سوی مسئولین است که محصول آن بهبود شرایط فرهنگی و ارتقاء سطح آگاهی جامعه است.

هفدهم مرداد ماه فرصتی مغتنم است تا یاد و خاطره شهیدان عرصه خبر گرامی داشته شود، به ویژه خبرنگار گرانقدر شهید صارمی و دیگر  شهدای رسانه که در سال‌های انقلاب اسلامی و ایام دفاع مقدس با خون سرخ خویش بر قداست قلم افزودند. تا واژه هایی چون تعهد، ایثار و از خود گذشتگی تا به امروز در فرهنگ خبرنگاری جای گیرد.

 خبرنگارانی که با قلم و بیان صریح و صادقانه در مسیر آگاهی بخشی و حقیقت‌نگاری جامعه گام برمی‌دارند و در این راه پر مشقت و پرتکاپو و مملو از هیاهو با قدم هایی استوار و قلم و بیانی شیوا و رسا بر عزم و اراده راسخ خویش ایستاده‌اند  تا با شناسایی ضعف‌ها و فرصت ها  و انتقال آن، جامعه را به سمت پیشرفت و توسعه سوق دهند و صد البته این تلاش‌های بی‌چشمداشت و فعالیت‌های متعهدانه نیازمند حمایت‌های تقنینی و اجرایی مسئولان است.

بی‌تردید تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه با پیگیری دقیق، متقن و تحلیل صحیح مسائل و انتقال پیشنهادات و همچنین بیان انتقادات کارآمد راهکاری سازنده در مسیر تحقق آرمان‌های متعالی جمهوری اسلامی ایران و فرمایشات رهبر معظم انقلاب می باشد که این اصل مهم با تعامل سازنده و پویای مسئولان و فعالان عرصه رسانه به تسریع محقق خواهد شد.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز خبرنگار، این روز سترگ را خدمت تمامی خبرنگاران، عکاسان خبری و خانواده بزرگ اطلاع‌رسانی و اصحاب رسانه که بی‌چشمداشت در این عرصه فعالیت می‌کنند تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون این عزیزان متعهد را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) از خداوند منان خواهان و خواستارم./
پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet