ایام محرم 1398
1399/05/18 19:32:00
سرویس فرهنگی
عنابستانی در جلسه شورای فرهنگ عمومی سبزوار:

موضوع غدیر در دستور کار جدی و ویژه قرار گیرد / تداوم مظلومیت حوزه فرهنگ

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به موضوع غدیر، گفت: حوزه اقتصادی به دلیل شرایط فعلی کشور مورد توجه بوده اما حوزه فرهنگ مثل همیشه مظلوم است.
موضوع غدیر در دستور کار جدی و ویژه قرار گیرد / تداوم مظلومیت حوزه فرهنگ نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به موضوع غدیر، گفت: حوزه اقتصادی به دلیل شرایط فعلی کشور مورد توجه بوده اما حوزه فرهنگ مثل همیشه مظلوم است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101562533486.jpg موضوع,غدیر,در,دستور,کار,جدی,و,ویژه,قرار,گیرد,/,تداوم,مظلومیت,حوزه,فرهنگ Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علی اصغر عنابستانی، نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سبزوار با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در شروع مجلس که اقتصاد و فرهنگ را دو اولویت اصلی و مهم کشور دانستند، گفت: حوزه اقتصادی به دلیل شرایط فعلی کشور مورد توجه است ولی حوزه فرهنگ مثل همیشه مظلوم است.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت غدیر تاکید کرد: با توجه به اینکه سبزوار جزو 4 شهر اصلی شیعه در ایران بوده و نخستین حکومت شیعی در اینجا شکل گرفته، باید به موضوع غدیر به صورت ویژه پرداخت و این موضوع در دستور کار شورای فرهنگ قرار بگیرد.

عنابستانی ادامه داد: سبزوار باید به محل رجوع رسانه های دنیا برای بازتاب خبری روز غدیر تبدیل و جوشش غدیری در سبزوار ایجاد شود./
پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet