خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/17 17:42:00
سرویس فرهنگی
محمدبیگی در پیامی به مناسبت روز خبرنگار مطرح کرد

موفقیت رسانه در تحقق اهداف نظام مستلزم مطالبه گری قانونمند و نقد منصفانه

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: ترویج گفتمان انقلاب اسلامی، مطالبه‌گری قانونمند و نقد منصفانه باعث موفقیت رسانه در مسیر تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی می شود.
موفقیت رسانه در تحقق اهداف نظام مستلزم مطالبه گری قانونمند و نقد منصفانه نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: ترویج گفتمان انقلاب اسلامی، مطالبه‌گری قانونمند و نقد منصفانه باعث موفقیت رسانه در مسیر تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106510808002.jpg موفقیت,رسانه,در,تحقق,اهداف,نظام,مستلزم,مطالبه,گری,قانونمند,و,نقد,منصفانه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ فاطمه محمدبیگی، نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز و عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به خبرنگاران، فعالان و اصحاب پرتلاش رسانه تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

«امروز رسانه‌ها در دنیا فکر، فرهنگ، رفتار و در حقیقت هویت فرهنگی انسان‌ها را القاء می‌کنند و تعیین‌کننده هستند. رسانه‌ها می‌توانند در بهبود وضعیت زندگی انسان مؤثر باشند؛ می‌توانند در گسترش صلح و امنیت جهانی مؤثر باشند؛ می‌توانند در ارتقاء اخلاق و معنویت در میان انسان‌ها مؤثر باشند».
مقام معظم رهبری

روز خبرنگار یادآور تلاش‌، مجاهدت و پایداری اصحاب رسانه است؛ خبرنگارانی که به ‌ویژه در سال جاری و در ایام شیوع بیماری منحوس کرونا، پا به پای مدافعان عزیز سلامت و مسئولان کشور، در مسیر مقابله با بیماری و آگاهی‌بخشی به مردم تلاش کردند؛ امروز رسانه میدان اصلی رقابت کشورها و عاملی مهم در اقناع افکار عمومی است.

به مناسبت روز خبرنگار و برای پاسداشت مقام خبرنگار، بدین‌ وسیله از تمامی کوشش‌های شما تشکر کرده و برایتان موفقیت در این مسیر سخت را آرزومندم. بی‌شک ترویج گفتمان انقلاب اسلامی، مطالبه‌گری قانونمند و نقد منصفانه، رسانه را در مسیر تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی موفق خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet