ایام محرم 1398
1399/05/17 14:55:27
سرویس حوزه ریاست
پیام رئیس حوزه ریاست مجلس بمناسبت روز خبرنگار:

خبرنگاران تاکنون در جبهه فتنه‌انگیز تحریف وقایع، نقش خود را به خوبی ایفا نموده‌اند

رئیس حوزه ریاست مجلس به مناسبت روز خبرنگار ضمن تبریک این روز، نوشت: خبرنگاران، تحلیل‌گران و همه رسانه‌های دلسوز و دغدغه‌مند کشور عزیزمان تاکنون در جبهه فتنه‌انگیز تحریف وقایع، نقش خود را به خوبی ایفا نموده‌اند.
خبرنگاران تاکنون در جبهه فتنه‌انگیز تحریف وقایع، نقش خود را به خوبی ایفا نموده‌اند رئیس حوزه ریاست مجلس به مناسبت روز خبرنگار ضمن تبریک این روز، نوشت: خبرنگاران، تحلیل‌گران و همه رسانه‌های دلسوز و دغدغه‌مند کشور عزیزمان تاکنون در جبهه فتنه‌انگیز تحریف وقایع، نقش خود را به خوبی ایفا نموده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007106633031516.jpg خبرنگاران,تاکنون,در,جبهه,فتنه‌انگیز,تحریف,وقایع،,نقش,خود,را,به,خوبی,ایفا,نموده‌اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر بابک نگاهداری، مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار ضمن تبریک این روز، نوشت: خبرنگاران، تحلیل‌گران و همه رسانه‌های دلسوز و دغدغه‌مند کشور عزیزمان تاکنون در جبهه فتنه‌انگیز تحریف وقایع، نقش خود را به خوبی ایفا نموده‌اند و شهدایی همچون شهید محمود صارمی، عزیز الله امیریان، علیرضا افشار، محسن خزایی و دیگر شهدا و مجاهدان عرصه رسانه، گواه این مدعا هستند.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی

با حمد و سپاس به درگاه خدای متعال و با درود بر پیامبر خاتم و خاندان پاک و مطهرش

در دنیای امروز بیش از آنکه نبردهای نظامی سرنوشت ملت‌ها را تعیین نماید، نبرد روایت‌هاست که جبهه‌ای را پیروز و جبهه دیگری را به شکست می‌رساند. 

روایت‌‌ها می‌تواند همت و تلاش ملتی را تقویت و یا تضعیف نماید. می‌تواند چشم‌اندازها، اهداف و مسیر یک ملت را به درستی نشان دهد و یا بکلی منحرف نماید. در جنگ اراده‌ها می‌تواند، اراده سیاست‌گذاران و مجریان را عزم بخشد و یا سست نماید. 

کشور عزیز ما ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی، در سالیان متمادی گذشته با هجمه سنگین رسانه‌های دست‌نشانده زر، زور و قدرت مواجه بوده است و هر روز بر حجم این تهاجم افزوده می‌شود. رسانه‌هایی که با وارونه جلوه دادن وقایع و حقایق، مسائل و اولویت‌های مهم کشور را تغییر می‌دهند و راه رسیدن به پیشرفت و تعالی را در الگوسازی‌های غلط دنبال می‌نمایند و جورچین جریان تحریف را در به ثمر رسیدن جریان تحریم تکمیل می‌نمایند. 

رسانه‌های حق مدار در برابر این هجمه سنگین وظایف بسیار خطیری بر عهده دارند و می‌توانند با قلم‌های راستین‌شان و لحظه‌نگاری‌های واقع‌گرایانه‌شان، نبرد روایت‌ها را به نفع جبهه حق تغییر دهند.

خبرنگاران، تحلیل‌گران و همه رسانه‌های دلسوز و دغدغه‌مند کشور عزیزمان تاکنون در جبهه فتنه‌انگیز تحریف وقایع، نقش خود را به خوبی ایفا نموده‌اند و شهدایی همچون شهید محمود صارمی، عزیز الله امیریان، علیرضا افشار، محسن خزایی و دیگر شهدا و مجاهدان عرصه رسانه، گواه این مدعا هستند.

از این رو، مقارن با عید الله اکبر، عید ولایت و امامت، عید سعید غدیر خم، این روز و روز خبرنگار را به تمامی اهالی رسانه و خبر تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و از خداوند منان توفیق روزافزون برای همگان مسالت دارم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet