ایام محرم 1398
1399/05/19 21:52:00
سرویس سیاسی
یوسفی:

مجلس آمادگی لازم جهت حمایت از نخبگان جهاد دانشگاهی را دارد

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون گفت: امروزه جهاد دانشگاهی یکی از با ارزش ترین سرمایه های علمی، معنوی و مادی کشور به شمار می‌رود؛ فلذا مجلس شورای اسلامی  آمادگی لازم در  جهت حمایت از طرح‌های نخبگان و متخصصان این نهاد علمی و پژوهشی را دارد.
مجلس آمادگی لازم جهت حمایت از نخبگان جهاد دانشگاهی را دارد نماینده مردم اهواز، باوی و کارون گفت: امروزه جهاد دانشگاهی یکی از با ارزش ترین سرمایه های علمی، معنوی و مادی کشور به شمار می‌رود؛ فلذا مجلس شورای اسلامی  آمادگی لازم در  جهت حمایت از طرح‌های نخبگان و متخصصان این نهاد علمی و پژوهشی را دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104719482053.jpg مجلس,آمادگی,لازم,جهت,حمایت,از,نخبگان,جهاد,دانشگاهی,را,دارد Icana

مجتبی یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در طول 40 سال اخیر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: جهاد دانشگاهی در عرصه‌های گوناگون علمی، پژوهشی و آموزشی فعالیت‌های ارزشمندی را با محوریت انقلاب اسلامی انجام داده است.

 وی در ادامه افزود: باید از تجربیات نخبگان جهاد دانشگاهی برای پیشبرد اهداف کشورمان درعرصه‌های گوناگون استفاده لازم برده شود و همچنین نخبگان و مسئولان این نهاد مهم  نیز می‌بایست برای توسعه کشور تمام توان خود را به کار گیرند.

این نماینده مردم در مجلس با اشاره به اینکه تکیه بر توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی می‌تواند بسیاری از مشکلات کشور را مرتفع کند، تاکید کرد: با فعالسازی ظرفیت‌های داخلی بسیاری از مشکلات کشور اعم از بیکاری جوانان، مسائل اقتصادی و معیشتی و ... برطرف خواهند شد؛  فلذا مجلس شورای اسلامی  آمادگی لازم در  جهت حمایت از طرح‌های نخبگان و متخصصان جهاد دانشگاهی را دارد.

نماینده مردم اهواز در ادامه ادامه افزود: در حال حاضر از هر زمان دیگری توجه به پتانسیل‌ها، طرح های جدید و اندیشه های نو و خلاقانه نخبگان جهاد دانشگاهی، برای توسعه  کشور در زمینه‌های مختلف امری ضروریست.

یوسفی به فعالیت‌های مثمر ثمر جهاد دانشگاهی در عرصه‌های گوناگون برای کشور اشاره و اظهار کرد: عنوان کرد: یکی از دستاوردهای ارزشمند تشکیل جهاد دانشگاهی، علاوه بر تربیت نیروهای مؤمن و برجسته، تلاش و توجه به استعدادیابی و پرورش نخبگان در زمینه‌های مختلف است.

وی در ادامه افزود: تمامی پیشرفت های موجود در حوزه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی و پژوهشی جهاد دانشگاهی، به واسطه حضور انسان های اهل فکر و اندیشه بوده است.

نماینده مردم اهواز به توجهات ویژه رهبر معظم انقلاب به جهاد دانشگاهی اشاره و تصریح کرد: رهبر انقلاب توجه ویژه‌ای به این نهاد انقلابی دارند؛ بنابراین امروزه جهاد دانشگاهی یکی از با ارزش ترین سرمایه های علمی، معنوی و مادی کشور به شمار می‌رود که در صورت استفاده از افکار و اندیشه‌های آن بسیاری از مشکلاتمان حل خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet