خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/18 11:08:04
سرویس سیاسی
کریمی به مناسبت عید ولایت:

ولایتمداری مسئولان باعث نجات کل کشور می‌شود

عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به ولایت‌پذیری نمایندگان مجلس گفت: نمایندگان مجلس یازدهم بیش از پیش در مسیر تبعیت از ولایت فقیه گام برخواهند داشت.
ولایتمداری مسئولان باعث نجات کل کشور می‌شود عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به ولایت‌پذیری نمایندگان مجلس گفت: نمایندگان مجلس یازدهم بیش از پیش در مسیر تبعیت از ولایت فقیه گام برخواهند داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201712101771805437.jpg ولایتمداری,مسئولان,باعث,نجات,کل,کشور,می‌شود Icana

علی اکبر کریمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ولایت را رکن رکین و عمود خیمه اسلام دانست و گفت: معتقدیم همانگونه که در آموزه های  دینی ما آمده، ولایت در زمره اساسی ترین مواردی است که در عملکرد ما نیز موثر است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه باید شناخت و بصیرت بیشتری به مسأله ولایت داشته باشیم، اظهار داشت: ولایت در زمان غیبت حضرت ولیعصر(عج)، در جایگاه مقام معظم رهبری نمود دارد که تأسی به این فقیه عادل و پیروی از ولایت در شرایط حاضر بسیار راهگشا و چراغ هدایتی برای مردم به خصوص مسئولان و نمایندگان مردم خواهد بود.

وی افزود: رویکرد ولایت پذیری و ماندن در مسیر ولایت، قطعا باعث نجات همگان به خصوص مسئولان و موفقیت آنها در عملکردشان می شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به رویکرد ولایتمدارانه نمایندگان مجلس یازدهم، خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس باید به ویژگی ولایت پذیری متصل شده و بیش از پیش در تبعیت از ولی فقیه و تلاش برای تحقق نظرات ایشان که به نفع و مصلحت کشور و ملت است تلاش کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet