خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/18 11:18:20
سرویس سیاسی
علیزاده به مناسبت عید ولایت:

نمایندگان با کارآمدی، ولایی بودن مجلس را اثبات می‌کنند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است نمایندگان با کارآمدی، مردمی بودن، آینده نگری، نیت خالص و دوام در کار ولایت مداری خود را اثبات می‌کنند.
نمایندگان با کارآمدی، ولایی بودن مجلس را اثبات می‌کنند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است نمایندگان با کارآمدی، مردمی بودن، آینده نگری، نیت خالص و دوام در کار ولایت مداری خود را اثبات می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104286898393.jpg نمایندگان,با,کارآمدی،,ولایی,بودن,مجلس,را,اثبات,می‌کنند Icana

محسن علیزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تأکید بر اصل التزام به ولایت فقیه، گفت: هر نماینده یک «کماندو» برای ولی فقیه خویش است که «ک» آن به معنای کارآمدی و کوشا بودن است که هر نماینده بر اساس تخصص خود، در کمیسیونی عضو شده و از هم اکنون پویایی نمایندگان به وضوح قابل نمایش است.

نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه «م» کماندو به معنای مردمی و مستقل بودن نمایندگان است، عنوان کرد: عمده نگرانی نمایندگان مجلس، نگرانی و دغدغه های مردم است که تا کنون بیش از 1200 تذکر درباره مسائل مختلف به مسئولان داده شده است.

وی افزود: «الف» کماندو نیز به معنای آینده نگری نمایندگان است که قصد دارند شرایط دشوار اقتصادی کشور را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کنند همچنین «ن» آن به معنای نیت خالصی است که نمایندگان با همین رویکرد به دنبال حل مسائل و مشکلات هستند.

علیزاده ادامه داد: «د» کماندو نیز به معنای دوام کار نمایندگان است که موضوعی را تا حل آن رها نخواهند کرد و اگر تذکری به مسئولی داده شد آن را تا حل مشکل، پیگیری می کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان «و» کماندو را ولایت پذیری نمایندگان عنوان و خاطرنشان کرد: امروز به وضوح ولایت پذیری و ولایتمداری میان نمایندگان دیده می شود که اگر این نگاه نبود به بیراهه می رفتیم لذا مطمئنا تمامی نمایندگان مجلس یازدهم به معنای واقعی اصل ولایت فقیه را قبول داشته و خواهند توانست امید مردم باشند و انتظارات آنها را برطرف کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet