ایام محرم 1398
1399/05/18 21:55:00
سرویس فرهنگی
موحد در پیامی به مناسبت روز خبرنگار:

خبرنگاران عَلَم مطالبه گری و مبارزه با فساد را زمین نگذارند

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس گفت: خبرنگاران نباید عَلَم مطالبه گری، عدالت جویی و مبارزه با فساد را زمین بگذارند.
خبرنگاران عَلَم مطالبه گری و مبارزه با فساد را زمین نگذارند نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس گفت: خبرنگاران نباید عَلَم مطالبه گری، عدالت جویی و مبارزه با فساد را زمین بگذارند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105923517801.jpg خبرنگاران,عَلَم,مطالبه,گری,و,مبارزه,با,فساد,را,زمین,نگذارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موحد نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در پیامی 17 مرداد، روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بِسْمِ اَللّٰهِ اَلرَّحْمٰنِ اَلرَّحِیمِ

 ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا یَسْطُرُونَ

روز خبرنگار فرصت مغتنمی است برای عرض تبریک و خدا قوت به زحمات و خدمات خبرنگاران و بهانه ای برای بهتر اندیشیدن و مشورت با صاحبان قلم.

به همین مناسبت بر خود فرض میدانم که از زحمات شبانه روزی همه اهالی قلم و رسانه تقدیر کرده و تشکر خالصانه خود را ابراز دارم.

اکنون که خداوند قادر متعال این بنده ی خود را مورد لطف و عنایت قرار داد تا برای پنجمین دوره، افتخار خادمی مردم عزیز و گران‌سنگ دیارم را در مجلس شورای اسلامی بدست بیاورم، بر این باورم که ادامه ی این راه و برداشتن این بار بزرگ امانت بدون همراهی و همکاری همه جانبه اهالی ارزشمند رسانه کاری سخت و طاقت فرسا است.

خدمت به مردمی نجیب، کم توقع و سرشار از استعدادهای ناب انسانی در علوم و فنون مختلف آنهم در مناطقی که اینچنین از ریل توسعه پایدار و همه جانبه خارج شده است، عزمی بلند و اراده ای قوی می خواهد.

و بدون شک بازگشت این کهنه دیارِ پر افتخار به عزّت، اقتدار و توسعه ی همه جانبه نیازمند مطالبه گری عمومی، عدالت خواهی، مشورت با نخبگان و صاحب نظران، اندیشمندان و صاحبان فکر و قلم است.

 از خبرنگاران تلاشگر استان کهگیلویه و بویراحمد و به ویژه شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده تقاضا دارم بیش از پیش نسبت به انتشار و مطالبه گری در حل مشکلات و خواسته های عمومی همت ورزند، نقایص و کاستی های مختلف را با جدیت و به دور از حب و بغض های سیاسی و جناحی بیان نمایند و واسطه ای مطمئن و دلسوزی امین بین مردم و مسئولان باشند.

خواهشی که از محضر شما علمداران حقیقت طلبی و عدالت خواهی دارم این است که خادم مردم خود را در شناسایی و حل همه ی مشکلات عمومی یاری نموده و با تشکیل پویش های مطالبه گری فعال و پویا برای هر کدام از پروژه های بر زمین مانده ی شهرستان ها، بازوانی توانمند برای سامان دادن به کهگیلویه ای آباد و پر رونق فراهم نمایید.

اینجانب به عنوان کسی که همواره خود را خادم و خدمتگزار مردم گرانقدر دیارم می دانم نیز خود را حامی و همراه شما دانسته و از تمام ظرفیت های لازم برای حمایت از خبرنگارانی که عَلَم مطالبه گری، عدالت خواهی و مبارزه با رانت و فساد را زمین نگذارند استفاده خواهم نمود./
پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet