ایام محرم 1398
1399/05/18 23:59:00
سرویس سیاسی
موسوی لارگانی:

رسانه‌ها در توسعه و رشد برنامه‌های کارآفرینی در کشور نقش راهبردی دارند

عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها در توسعه کارآفرینی گفت: رسانه‌ها با استفاده از ظرفیت خود می‌توانند انعکاس دقیقی از مشکلات کارآفرینی داده و کارآفرینان را با حقوق خود آشنا کنند.
رسانه‌ها در توسعه و رشد برنامه‌های کارآفرینی در کشور نقش راهبردی دارند عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها در توسعه کارآفرینی گفت: رسانه‌ها با استفاده از ظرفیت خود می‌توانند انعکاس دقیقی از مشکلات کارآفرینی داده و کارآفرینان را با حقوق خود آشنا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/58841.jpg رسانه‌ها,در,توسعه,و,رشد,برنامه‌های,کارآفرینی,در,کشور,نقش,راهبردی,دارند Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی ضمن تقدیر و تشکر و قدردانی از خدمات و آثار مهم جامعه ی رسانه ای کشور و به ویژه جامعه خدمتگزار و زحمتکش خبرنگاران، ۱۷ مرداد روز ملی خبرنگار را به این جامعه بزرگ و موثر تبریک گفت.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نقش راهبردی رسانه ها در توسعه و رشد برنامه های کارآفرینی در کشور، گفت: نهضت اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ مطالبه گری و انتشار مطالبات، دغدغه ها و نیازهای جامعه خدوم کارآفرینان کشور، گامی موثر در راستای توسعه عمیق و موثر در این موضوع مهم است.

سیدناصر موسوی لارگانی

وی افزود: جامعه رسانه ای کشور با ظرفیت های راهبردی و مهم خویش می تواند با ترویج فرهنگ والای کارآفرینی و مهارت، انعکاس دقیق دغدغه ها و مشکلات کارآفرینان را داشته باشد.

عضو هیات رئیسه محلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین توسعه اطلاع رسانی و ترویج ارزش های انسانی و اجتماعی نهفته در حرکت های کارآفرینی و نیز اطلاع رسانی فراگیر درمورد حقوق و اخبار، برنامه ها و خدمات حمایتی دولت و مجلس برای بهره برداری به موقع و موثر کارآفرینان از حقوق خویش، به ارتقای ظرفیت های اشتغال و کارآفرینی در کشور کمک کرده و زمینه دستیابی به برنامه جهش تولید ملی در کشور را فراهم می آورد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet