ایام محرم 1398
1399/05/18 22:55:00
سرویس سیاسی
نماینده اهواز تاکید کرد

خبرنگاران، بازیگران عرصه انتقال آگاهی و انعکاس دانایی/ اهمیت تلاش خبرنگاران کمتر از جهادگران سلامت نیست

نماینده مردم اهواز در مجلس نقش خبرنگاران در اطلاع رسانی دقیق را غیرقابل انکار دانست و گفت: خبرنگاران در این روزهایی که جامعه با کرونا درگیر شده، همانند جهادگران عرصه سلامت در صف مقدم اطلاع رسانی مشغول خدمت هستند.
خبرنگاران، بازیگران عرصه انتقال آگاهی و انعکاس دانایی/ اهمیت تلاش خبرنگاران کمتر از جهادگران سلامت نیست نماینده مردم اهواز در مجلس نقش خبرنگاران در اطلاع رسانی دقیق را غیرقابل انکار دانست و گفت: خبرنگاران در این روزهایی که جامعه با کرونا درگیر شده، همانند جهادگران عرصه سلامت در صف مقدم اطلاع رسانی مشغول خدمت هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104144801945.jpg خبرنگاران،,بازیگران,عرصه,انتقال,آگاهی,و,انعکاس,دانایی/,اهمیت,تلاش,خبرنگاران,کمتر,از,جهادگران,سلامت,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مجتبی یوسفی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار به ویژه شهیدان صارمی و خزایی و همچنین تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: خبرنگاران، بازیگران عرصه انتقال آگاهی و انعکاس دانایی هستند که با قلم گران سنگ خود به عنوان عنصر اصلی جریان اطلاع‌رسانی، وظایف و مسئولیت‌های متعددی را بر دوش می‌کشند.

وی با بیان اینکه خبرنگاری، حوزه‌ای جذاب و در عین حال پرمخاطره است، افزود: اطلاع‌ رسانی دقیق به مخاطبان و تلاش برای تأمین نیازهای خبری جامعه از جمله ویژگی‌های برجسته خبرنگار محسوب می شود.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس ادامه داد: خبرنگاران در این روزهایی که جامعه با کرونا درگیر شده، همانند جهادگران عرصه سلامت در صف مقدم اطلاع رسانی مشغول خدمت هستند که تلاش آنان در آگاهی بخشی به جامعه جای قدردانی دارد.

وی در ادامه رسانه را زبان گویا، چشم بینا و وجدان آگاه جامعه و خبرنگار را حافظ و نگهبان این زبان، چشم و وجدان عنوان کرد و حضور و ازجان‌گذشتگی خبرنگاران در ایام بحران را تاکیدی بر مردمی بودن رسالت آن‌ها دانست.

یوسفی همچنین تاکید کرد: آنچه که موجبات روشنگری، تعالی، پیشرفت و بالندگی یک جامعه را فراهم می کند، تلاشگری صاحبان قلم در رسانه های جمعی است که به عنوان وجدان و چشم بیدار جامعه مطالبه گری و نقش آفرینی دارند.

عضو کمیسیون عمران مجلس در پایان با اشاره به نقش موثر خبرگزاری خانه ملت در خبررسانی و اطلاع رسانی اخبار مجلس، خاطرنشان کرد: بزرگترین رسالت اطلاع‏‌رسانی مجلس بر دوش رسانه ها به ویژه خبرگزاری خانه ملت است که فضایی را ایجاد کرده اند تا اقبال مردم بیش از پیش، نسبت به این منابع خبری چشمگیر و در عین حال مهم به نظر برسد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet