خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/19 22:51:00
سرویس سیاسی
آزادیخواه:

لبنان نیازی به اقدامات مداخله‌جویانه دیگر کشورها ندارد / اقدامات فرانسه نقض قوانین بین‌المللی است

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: مداخله مکرون، رئیس جمهور فرانسه در امورات داخلی لبنان براساس هیچ قاعده و قوانین بین‌‌المللی نبوده، بلکه این اقدام گستاخی این افراد را آشکارتر می‌کند در ضمن لبنان هیچ نیازی به اقدامات مداخله جویانه دیگر کشورها ندارد.
لبنان نیازی به اقدامات مداخله‌جویانه دیگر کشورها ندارد / اقدامات فرانسه نقض قوانین بین‌المللی است نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: مداخله مکرون، رئیس جمهور فرانسه در امورات داخلی لبنان براساس هیچ قاعده و قوانین بین‌‌المللی نبوده، بلکه این اقدام گستاخی این افراد را آشکارتر می‌کند در ضمن لبنان هیچ نیازی به اقدامات مداخله جویانه دیگر کشورها ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201912109124719986.jpg لبنان,نیازی,به,اقدامات,مداخله‌جویانه,دیگر,کشورها,ندارد,/,اقدامات,فرانسه,نقض,قوانین,بین‌المللی,است Icana

احد آزادیخواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به دخالت رئیس جمهور فرانسه در امورات داخلی لبنان اشاره کرد و گفت: مداخله رئیس جمهور فرانسه در امورات داخلی لبنان طبق هیچگونه استاندارد بین‌المللی نبوده، بلکه اینگونه اقدامات، وقاحت و گستاخی این افراد را آشکارتر می‌کند.

وی در ادامه افزود: رئیس جهمور فرانسه اگر توانایی حل مشکلات را دارد بهتر است که چاره‌ای برای رفع معضلات و اشکالات موجود در کشورهای عضو اتحادیه اروپا بیندیشد.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: فرانسه و دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا سرسپرده استکبار هستند و به دنبال غارت و چپاول ثروت کشورها خواهند بود؛ ضمنا اروپایی‌ها در هر کشوری مداخله داشتند جز ذلت و بدبختی اقدام دیگری برای آن کشورها بوجود نیاوردند؛ متاسفانه فرانسه کشورهای آفریقایی را با آن همه ثروت به استعمار و استثمار خود درآورند، اما مردم آفریقا روزبه روز فقیرتر شدند.

نماینده مردم ملایر تصریح کرد: همه احزاب و ادیان مختلف لبنان در کنار همدیگر وظایف خود را انجام می‌دهند و از امنیت کشورشان دفاع می‌کنند؛ فلذا هیچگونه نیازی به مداخله کشورهای دیگر را ندارند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet