خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/19 18:59:00
سرویس سیاسی
مولوی:

تیر "آبرامز" همچون "برایان هوک" به سنگ خواهد خورد / آبرامز به سرنوشت هوک گرفتار خواهد شد

نماینده مردم آبادان گفت: آبرامز باید متوجه شده باشد که اگر هر اقدامی را علیه ایران انجام دهد تیر آن نیز به مثابه برایان هوک به سنگ خواهد خورد و به سرنوشت هوک گرفتار می‌شود.
تیر "آبرامز" همچون "برایان هوک" به سنگ خواهد خورد / آبرامز به سرنوشت هوک گرفتار خواهد شد نماینده مردم آبادان گفت: آبرامز باید متوجه شده باشد که اگر هر اقدامی را علیه ایران انجام دهد تیر آن نیز به مثابه برایان هوک به سنگ خواهد خورد و به سرنوشت هوک گرفتار می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201909104575177634.jpg تیر,"آبرامز",همچون,"برایان,هوک",به,سنگ,خواهد,خورد,/,آبرامز,به,سرنوشت,هوک,گرفتار,خواهد,شد Icana

سید محمد مولوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به خروج یا استعفای برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایرانیان، اشاره کرد و گفت: آمریکایی‌ها در طول 40 سال انقلاب اسلامی انواع و اقسام تحریم‌ها را علیه کشورمان وضع کردند تا به خیال خام خود ایران مقتدر را از پا درآوردند و به آن وابستگی پیدا کنند.

وی در ادامه افزود: سردمداران آمریکا باید متوجه شده باشند که جمهوری اسلامی ایران هیچگاه زیر بار ظلم و زور نخواهد رفت و هر آنچه که ما را در تنگنا و تحریم قرار دهند اقتدارمان دوچندان خواهد شد و  تحریم‌ها را به فرصتی برای پیشرفت و توسعه کشور تبدیل خواهیم کرد.

نماینده مردم آبادان تاکید کرد: همگان مشاهده کردند در این سالهای اخیر با وجود تحریم‌ها و فشارهای حداکثری دشمن علیه کشورمان نسبت به گذشته سربلندتر شدیم و این کار نیز با ایستادگی مردم و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب صورت پذیرفت.

این نماینده مردم به خروج هوک از کابینه ترامپ، اشاره و اظهار کرد: برایان هوک مسئول مستقیم وضع تحریم‌ها علیه کشورمان بود؛ یعنی تمام تحریم‌هایی که در طول این 2 سال اخیر برای جمهوری اسلامی وضع شدند با طراحی و برنامه‌ریزی هوک شکل گرفتند.

موسوی در ادامه افزود: وقتی که برایان هوک طراح اصلی تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی از کابینه ترامپ خارج می‌شود این مسئله بیانگر این بوده که با تمام فشارهایی که بر ایران آوردند، اما نتوانستند دستاورد خاصی را برای خود دست و پا کنند و بدون‌شک این خروج مفتضحانه نشان از شکست سیاست فشار حداکثری بر ایران بوده است.

وی درخصوص الیوت آبرامز که جایگزین هوک شده، اشاره و اظهار کرد: سیاست آمریکا نسبت به ایران هیچگاه تغییر نخواهد کرد و کاخ سفید همان راهبردی را در پیش خواهد گرفت که در سالهای گذشته نیز آن را دنبال می‌کرد؛ بنابراین آبرامز هم راه هوک را ادامه خواهد داد.

نماینده مردم آبادان در ادامه افزود: اما آبرامز نیز باید بداند که تیر آن نیز همچون برایان هوک به سنگ خواهد خورد؛ چرا که مردم ما مقاوم و در مقابل امپریالیسم ایستادگی خواهند کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet