ایام محرم 1398
1399/05/18 17:08:21
سرویس فرهنگی
زاهدی ضمن تبریک روز خبرنگار:

خبرنگاران در مسیر آگاهی بخشی و مطالبه گری به حق مردم قدم بر می‌دارند

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس ضمن تبریک روز خبرنگار، مسیر خبرنگاران را در جهت آگاهی بخشی و مطالبه گری به حق مردم دانست.
خبرنگاران در مسیر آگاهی بخشی و مطالبه گری به حق مردم قدم بر می‌دارند نماینده مردم کرمان و راور در مجلس ضمن تبریک روز خبرنگار، مسیر خبرنگاران را در جهت آگاهی بخشی و مطالبه گری به حق مردم دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201904101735776845.jpg خبرنگاران,در,مسیر,آگاهی,بخشی,و,مطالبه,گری,به,حق,مردم,قدم,بر,می‌دارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، محمدمهدی زاهدی در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است:

به نام خدا

 «ن وَ اَلْقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ»

هفدهم مرداد ماه و روز خبرنگار فرصتی مغتنم  است جهت سپاسداشت از همه کسانی که حرمت قلم و آگاهی بخشی را پاس می دارند و در مسیر آگاهی بخشی و مطالبه گری به حق،  قدم برمی دارند. 

خبرنگاران متعهدی که بیرق عدالت خواهی را همواره بلند نگاه داشته و منادی حقیقت هستند تا رسالت خطیری را که بر عهده گرفته اند، به بهترین نحو ممکن به سرانجام برسانند و جلوه هائی از این ایثار و تعهد را در اتفاقات اخیر‌ از جمله در اطلاع رسانی اخبار ویروس کرونا، فسادستیزی، تحریم های ظالمانه و برملا نمودن دست خائنین و خیانتکاران به این کشور مشاهده نمودیم.

از آنجائیکه آمریکا و ایادیش تلاش دارند با اعمال فشارهای متعدد و اجرای تحریم های ظالمانه، عرصه را برای ملت بزرگ ایران تنگ نمایند، می طلبد که اصحاب رسانه با انعکاس اقدامات، پیشرفت ها و دستاوردهای نویدبخش و امیدآفرین و همچنین بیان نقاط ضعف و مشکلات، همراه امینی برای مسئولان و یار صدیقی برای مردم باشند.

ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای رسانه و خبر، «روز خبرنگار» را به تمام عدالت‌نگاران، حق‌نویسان و منادیان حقیقت خواهی ایران عزیز اسلامی تبریک عرض می نمایم.

محمدمهدی زاهدی
نماینده مردم شریف کرمان و راور/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet