ایام محرم 1398
1399/05/19 23:50:00
سرویس سیاسی
عضو هئیت رئیسه مجلس:

"آبرامز" در مقابل ایران با سیاست شکست مواجه خواهد شد

عضو هئیت رئیسه مجلس گفت: برایان هوک که از اقتدار بالایی برخوردار بود نتوانست در مقابل جمهوری اسلامی ایران به نتیجه‌ای دست یابد؛ پس آبرامز که دیگر یک فرد دست دوم با کلاس کار بسیار پایین بوده و نمی‌تواند در مسیر پیشرفت کشورمان خللی ایجاد کند.
"آبرامز" در مقابل ایران با سیاست شکست مواجه خواهد شد عضو هئیت رئیسه مجلس گفت: برایان هوک که از اقتدار بالایی برخوردار بود نتوانست در مقابل جمهوری اسلامی ایران به نتیجه‌ای دست یابد؛ پس آبرامز که دیگر یک فرد دست دوم با کلاس کار بسیار پایین بوده و نمی‌تواند در مسیر پیشرفت کشورمان خللی ایجاد کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202008103667375261.jpg "آبرامز",در,مقابل,ایران,با,سیاست,شکست,,مواجه,خواهد,شد Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به خروج یا استعفای برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایرانیان، اشاره کرد و گفت: آمریکایی‌ها علی‌رغم همه فشارها و تحریم‌هایی که علیه کشورمان وضع کردند، اما نتوانستند به نتیجه‌ای دست یابند و براساس طرح‌های برنامه‌ریزی شده ایران را وادار به تسلیم کند.

وی در ادامه افزود: ترامپ با اخراج برایان هوک از کابینه‌اش می‌خواهد افکار عمومی را اقناع کند تا در دوران تبلیغات ریاست جمهوری،  هوک را مسئول عدم موفقیت در قبال ایران بداند تا شاید بتواند توجیهی برای هوادارانش داشته باشد.

نماینده مردم شاهین‌شهر درخصوص الیوت آبرامز که جایگزین هوک شده، تاکید کرد: توانمندی و کلاس کار آبرامز بسیار پایین‌تر از هوک است؛ چرا که هوک  از اقتدار بسیار بالایی برخوردار بود؛ بنابراین جایگزینی آبرامز هم نمی‌تواند در مسیر پیشرفت کشورمان تاثیری داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس در ادامه افزود: قطعا؛ آبرامز هم در مقابل جمهوری اسلامی ایران با سیاست شکست مواجه خواهد شد و ایران راه خود را برای ارتقا توان دفاعی و موشکی بیش از پیش ادامه می‌دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet