ایام محرم 1398
1399/05/18 22:54:02
سرویس سیاسی
میرتاج الدینی:

موفقیت وزیر پیشنهادی صمت در ساماندهی ثبت نام خودرو/ مدرس خیابانی با تأمین کالاهای اساسی باعث آرامش در بازار شد

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه مدرس خیابانی بهترین گزینه برای تصدی وزارت صمت است، گفت: وی مدیری جوان، فعال و دارای سابقه خوبی است که با کار جهادی توانست بازار خودرو و سایر بازارها را کنترل و برای سامان وضعیت بازار برنامه ریزی کند.
موفقیت وزیر پیشنهادی صمت در ساماندهی ثبت نام خودرو/ مدرس خیابانی با تأمین کالاهای اساسی باعث آرامش در بازار شد نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه مدرس خیابانی بهترین گزینه برای تصدی وزارت صمت است، گفت: وی مدیری جوان، فعال و دارای سابقه خوبی است که با کار جهادی توانست بازار خودرو و سایر بازارها را کنترل و برای سامان وضعیت بازار برنامه ریزی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/44973.jpg موفقیت,وزیر,پیشنهادی,صمت,در,ساماندهی,ثبت,نام,خودرو/,مدرس,خیابانی,با,تأمین,کالاهای,اساسی,باعث,آرامش,در,بازار,شد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در گفتگویی، با اشاره به معرفی حسین مدرس خیابانی وزیر پیشنهادی رئیس جمهور به مجلس برای تصدی وزارت صمت گفت: اولین ویژگی وی جوان بودن است که این ویژگی باعث تحرک، پویایی، کار جهادی و فعالیت شبانه روزی ایشان برای حل مشکلات وزارتخانه خواهد شد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تجربه و سوابق درخشان وزیر پیشنهادی صمت را ویژگی ممتاز دیگر وی برشمرد و اظهار داشت: مدرس خیابانی سالها در وزارت بازرگانی بوده و تجربه خوبی هم در وزارت صمت دارد، وی در سالهای گذشته قائم مقام وزیر صمت بوده و با چالش ها و فرصت های وزارتخانه به خوبی آشنایی دارد.

وی با اشاره به مدت سه ماه سرپرستی مدرس خیابانی در وزارت صمت بیان داشت: در ماههای گذشته شاهد آشفتگی در بازار خودرو و اعتراضات مردم مبنی بر موفق نشدن جهت ثبت نام اینترنتی خودرو بودیم اما با حضور مدرس خیابانی ثبت نام ها ساماندهی شد و هر فردی که متقاضی خودرو باشد می تواند در سایت فروش خودرو ثبت نام کند.

میرتاج الدینی به برنامه های وزیر پیشنهادی در بخش تحول و توسعه محصولات خودرویی اشاره کرد و افزود: در ماههای گذشته شاهد تحول در تولید خودرو بودیم به عنوان مثال در بخش توسعه و تولید خودروهای جدید شرکت سایپا اتفاقات خوبی در حال وقوع است و بنا به گفته مدیران این شرکت شاهد افزایش ۳۴ درصدی تحویل خودرو به مشتریان سایپا هستیم.

وی با تاکید بر اینکه امیدواریم با مدیریت خوب مدرس خیابانی این روند تحولی و توسعه در بخش تولید خودرو ادامه یابد، افزود: وی همچنین در بخش تامین کالاهای اساسی مردم و ذخیره کالاهای استراتژیک وظیفه خود را به خوبی ایفا کرده است و توانست آرامشی در بازار ایجاد کند.

نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: با توجه به توانمندی که از مدرس خیابانی سراغ داریم، وی به خوبی می تواند وزارت صمت و زیر مجموعه ها را مدیریت کند و در آینده نزدیک شاهد رفع بسیاری از چالش های موجود خواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet