ایام محرم 1398
1399/05/20 16:50:00
سرویس استان ها
منتظری:

قابلیت بسیاری در حوزه گردشگری استان گلستان وجود دارد

نماینده مردم گرگان در مجلس معتقد است که قابلیت های بسیاری در حوزه گردشگری استان گلستان وجود دارد.
قابلیت بسیاری در حوزه گردشگری استان گلستان وجود دارد نماینده مردم گرگان در مجلس معتقد است که قابلیت های بسیاری در حوزه گردشگری استان گلستان وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108351821484.jpg قابلیت,بسیاری,در,حوزه,گردشگری,استان,گلستان,وجود,دارد Icana

غلامرضا منتظری  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ظرفیت های گردشگری استان گلستان گفت: بهترین ظرفیتی که استان گلستان در خود جای داده،  امر گردشگری است؛ چرا که این استان از جنگل های بکر وسواحل زیبا برخوردار است و جزیره آشوراده نیز می تواند در جذب گردشگر بسیار مفید عمل کرده و گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را جذب کند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه باید میزان تاثیرگذاری نفت در بودجه های سنواتی کشور به صفر برسد، توسعه گردشگری بهترین راه برای تحقق این امر است، لذا رسیدگی جدی به ظرفیت های گردشگری استان گلستان می تواند راهگشا باشد و در جذب سرمایه و ارز کمک شایانی به اقتصاد کشور کند.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: باید نوع نگاه به گردشگری در کشور تغییر کرده  و ظرفیت های گردشگری کشور به بهترین شکل ممکن استفاده شود، زیرا بسیاری از مناطق بکر در شمال و مرکز و جنوب کشور وجود دارد که  دولت می تواند با استفاده از تبلیغات، گردشگران داخلی و خارجی را جذب کرده و بسیاری از مشکلات اقتصادی موجود  را کاهش دهد.

عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: استان گلستان با توجه به جنگل های بکر و سواحل زیبا یکی از زیباترین استان های کشور است که باید مسئولان اجرایی کشور و استان، شرایط لازم را فراهم کرده و از راه های مختلف جذب گردشگر کند؛ بنابراین توصیه می شود که توجه به این امر صورت گیرد و شرایط جذب گردشگر در مناطق گردشگری استان گلستان فراهم شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet