حلول ماه ربیع الاول
1388/08/13 08:59:00
سرویس صحن
ابوترابی فرد:

شعار تغییر آمریکا، پوششی برای شکست‌های پی‌درپی بود

**نایب رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تردیدی نیست که شعار تغییر اوباما برای پوشش شکست‌های پی در پی و چهره سیاهی که از آمریکا در دوران بوش برای جهان اسلامی معنا یافت، سرداده شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" در جلسه علنی روز چهارشنبه اظهار داشت: سالروز 13 آبان سالروز رویای ملت ایران بویژه پیشگامان عرصه علم دانشجویان با امریکا جهانخوار را به دانشگاهیان ملت بزرگوار و همه ملت‌های مظلوم جهان که امروز در دفاع از حق مشروع خویش مقاوم و استوار رویاروی نظام سلطه ایستاده‌اند و با عنایات حضرت حق پیروزی‌های بزرگی کسب کردند تبریک می‌گویم.

وی افزود: به هیچ هوشمند و سیاستمدار آگاهی پوشیده نیست که در طول سه دهه طول انقلاب اسلامی بیداری امت اسلام تجدید حیات مظلومان جهان امریکای جهانخوار به عرصه‌ها گوناگون که رویای منافع ملی ملل منطقه و مسلمانان جهان قرار گرفته است طعم تلخ شکست را با همه وجود چشیده است.

ابوترابی فردبا بیان اینکه جبهه استکبار با استقامت سپاهیان و ملت مقاوم راه پیروزی به روی ملت‌های مظلوم گشوده شد،تصریح کرد: از آن تاریخ هر جا که امریکا در برابر ملت‌ها ایستاد شکست خورد.

نایب رئیس مجلس با اشاره به مقاومت 33 روز لبنان اظهار داشت مگر تاریخ حمله تمام عیار امریکا به غزه و لبنان را فراموش می‌کند.

وی افزود: شجره انقلاب اسلامی در طول 8 سال دفاع مقدس با خون شهدا آبیاری شد و امروز شاهد شکوفا شدن این شجره در بین ملت‌های دیگر هستیم.

ابوترابی فرد خاطرنشان کرد: بعد از آن که آمریکا شکست را در برابر ایران طی 8 سال چشید، شعار تغییر را سر داد.

نماینده قزوین گفت: تردیدی نیست که شعار تغییر اوباما برای پوشش شکست‌های پی در پی و چهره سیاهی که دوران بوش برای جهان اسلامی معنا یافت.

وی افزود: امروز امریکایی‌ها با همان ادبیات گستاخانه با ملت‌ها سخن می‌گویند.

نایب رئیس مجلس خاطرنشان کرد: ملت‌های مقاوم در عراق پاکستان لبنان و فلسطین مطمئن باشند که مجلس شورای اسلامی به عنوان نماد ملت با تکیه بر بصیرت و با الهام از روح مقاومت ملت ایران در برابر زیاده خواهی و گستاخی خواهند ایستاد.

وی تصریح کرد: شعار مرگ بر امریکا شعار ملت ایران و شعار نمایندگان مجلس به عنوان نمایندگان ملت ایران خواهد بود.

ابوترابی فرد افزود: بعد از توجهات ولی عصر رهبری برآمده از فرد و درایت تکیه گاه ملت ایران و ملت‌های منطقه خواهد بود.

این خبر به روز می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet