ایام محرم 1398
1399/05/19 12:10:29
سرویس سیاسی
هفته جاری انجام می‌شود

کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها میزبان استاندار سیستان و بلوچستان و فرمانده نیروی انتظامی

استاندار سیستان و بلوچستان و فرمانده نیروی انتظامی دو مهمان کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی در هفته جاری خواهند بود.
کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها میزبان استاندار سیستان و بلوچستان و فرمانده نیروی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان و فرمانده نیروی انتظامی دو مهمان کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی در هفته جاری خواهند بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103346458443.jpg کمیسیون,امور,داخلی,کشور,و,شوراها,میزبان,استاندار,سیستان,و,بلوچستان,و,فرمانده,نیروی,انتظامی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دستور کار کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در روزهای یکشنبه تا سه شنبه (19 تا 22 مرداد ماه) اعلام شد.

دعوت از استاندار سیستان و بلوچستان جهت ارائه پاسخ به درخواست نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس و ادامه بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها و ریاست جمهوری دردستور کار روز یکشنبه اعضای کمیسیون قرار دارد.

همچنین در روز سه شنبه هفته جاری نیز اعضای کمیسیون تبادل نظر در خصوص برنامه‌های کمیته بررسی آمایش و توسعه استان‌ها با دعوت از مرکز پژوهشها و دستگاه‌های اجرایی خواهند داشت.

در این بین نیز از فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و معاونان پلیس های تخصصی جهت ارائه گزارش و برنامه‌ها نیز دعوت شده تا در روز سه شنبه مهمان کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet