ایام محرم 1398
1399/05/19 12:42:44
سرویس صحن
صفایی در تذکر شفاهی

نهاده های دام و طیور باید به تمام تولیدکنندگان داده شود

این نماینده مردم در مجلس دهم و یازدهم با بیان اینکه واردات خوراک دام و طیور باید به استان ها واگذار شود، گفت: نهاده های دام و طیور باید به تمام تولیدکنندگان داده شود.
نهاده های دام و طیور باید به تمام تولیدکنندگان داده شود این نماینده مردم در مجلس دهم و یازدهم با بیان اینکه واردات خوراک دام و طیور باید به استان ها واگذار شود، گفت: نهاده های دام و طیور باید به تمام تولیدکنندگان داده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105497848955.jpg نهاده,های,دام,و,طیور,باید,به,تمام,تولیدکنندگان,داده,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  محمد صفایی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 19 مردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی به وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه واردات خوراک دام طیور باید به استان ها واگذار شده و این حوزه از انحصار خارج شود، گفت: در شرایط کنونی 20 تا 30 درصد نهاده ها به تولیدکنندگان واگذار نشده ولی این بخش قیمت گذاری می شود و این مسئله موجب افزایش فشار بر تولیدکنندگان شده است از این رو باید خوراک دام و طیور به همه تولیدکنندگان واگذار شده و بعد بر مبنای آن قیمت گذاری صورت گیرد.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم منع واردات کره و صدور مجوز برای صادرات شیرخشک تاکید کرد و گفت: براساس گزارش های جهانی 3 شرکت میهن، کاله و شکلی به دلیل اینکه هرتن از این محصول را 1739 دلار در داخل کشور گران تر فروخته اند، در طول 7 سال اخیر از این حوزه به 322 میلیون دلار سود رسیده اند.

وی تصریح کرد: وزارت صمت باید جلوی افزایش افسارگسیخته محصولات پتروشیمی را بگیرد زیرا این مسئله به دلیل افزایش و گرانی تولید فشار زیادی را به مردم وارد خواهد کرد، همچنین دولت باید از افزایش قیمت فولاد نیز جلوگیری کند./

پایان پیام

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet