ایام محرم 1398
1399/05/19 13:04:57
سرویس صحن
مرادی در تذکر شفاهی:

دانشگاه آزاد اسلامی کیش زیر نظر استان هرمزگان باشد نه تهران

نماینده مردم بندرعباس در مجلس خواستار انتقال مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی کیش از تهران به استان هرمزگان شد.
دانشگاه آزاد اسلامی کیش زیر نظر استان هرمزگان باشد نه تهران نماینده مردم بندرعباس در مجلس خواستار انتقال مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی کیش از تهران به استان هرمزگان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907106842345721.jpg دانشگاه,آزاد,اسلامی,کیش,زیر,نظر,استان,هرمزگان,باشد,نه,تهران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد مرادی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 19 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور و دولت گفت:  پس از گذشت 8 سال از مصوبه غیرکارشناسی دولت درباره انتزاع 5 روستا از پارسیان، علیرغم اعتراض مردم هنوز مسکوت مانده و ذهن آنها را درگیر کرده است.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، خمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: همچنین دولت در تبدیل یکی از دهستان های منطقه به بخش و یکی از بخش ها به شهرستان که استحقاق آن نیز اثبات شده است، کوتاهی کرده است.

وی در ادامه در تذکری خطاب به وزیر علوم بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی کیش که جزئی از استان هرمزگان است، به علت بی تدبیری برخی مدیران دانشگاه، زیر نظر استان تهران قرار گرفته که از اساس اشتباه است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: مناطق آزاد باید به کار ذاتی و قانونی خود یعنی حوزه مسائل اقتصادی پرداخته و از ورود به حواشی بپرهیزند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet