ایام محرم 1398
1399/05/19 13:45:49
سرویس اجتماعی
در دستور کار هفته جاری کمیسیون بهداشت مجلس قرار دارد

گزارش سازمان غذا و دارو در خصوص آخرین وضعیت تولید و واردات دارو در کشور

رئیس سازمان غذا و دارو در خصوص آخرین وضعیت تولید و واردات دارو در کشور به کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گزارش می‌دهد.
گزارش سازمان غذا و دارو در خصوص آخرین وضعیت تولید و واردات دارو در کشور رئیس سازمان غذا و دارو در خصوص آخرین وضعیت تولید و واردات دارو در کشور به کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گزارش می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106685762946.jpg گزارش,سازمان,غذا,و,دارو,در,خصوص,آخرین,وضعیت,تولید,و,واردات,دارو,در,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ دستور کار هفته جاری کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اعلام شد.

بر اساس این گزارش طرح و جهش تولید دانش بنیان و ادامه بررسی آخرین وضعیت ویروس کرونا در کشور و راه های مدیریت و کنترل آن روز یک شنبه (19 مرداد ماه) در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد.  

همچنین استماع گزارش ریاست کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی و استماع گزارش ریاست سازمان بهزیستی کشور در خصوص اقدامات انجام گرفته، چالش ها و برنامه های آتی آن سازمان و استماع گزارش ریاست سازمان غذا و دارو در خصوص آخرین وضعیت تولید و واردات دارو در کشور در دستور کار روز سه شنبه ( 21 مرداد ماه ) کمیسیون بهداشت قرار دارد.   

گفتنی است روز دوشنبه ( 20 مرداد ماه ) کمیته دارو و غذا به منظور بررسی آخرین وضعیت تولید و واردات دارو در کشور، کمیته طب سنتی ایرانی به منظور بررسی وضعیت طب سنتی و همچنین کمیته جمعیت و تعالی خانواده با هدف بررسی آخرین وضعیت جمعیت کشور تشکیل جلسه می‌دهد./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet