خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/20 14:50:00
سرویس سیاسی
گلرو بااشاره به وعده بازگشت آمریکا به برجام در صورت پیروزی دموکرات‌ها در انتخابات:

دموکرات‌ها هدف مقابله با ایران را با شیوه‌های نرم و ائتلاف سازی دنبال می‌کنند

رئیس روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به کارنامه دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان در قبال ایران، گفت: دموکرات‌ها هدف مقابله با ایران را با شیوه‌های نرم و جمهوری خواهان به شیوه یکجانبه و با تکیه بر وجوه قدرت سخت آمریکا اهداف خود را دنبال می‌کنند.
دموکرات‌ها هدف مقابله با ایران را با شیوه‌های نرم و ائتلاف سازی دنبال می‌کنند رئیس روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به کارنامه دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان در قبال ایران، گفت: دموکرات‌ها هدف مقابله با ایران را با شیوه‌های نرم و جمهوری خواهان به شیوه یکجانبه و با تکیه بر وجوه قدرت سخت آمریکا اهداف خود را دنبال می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107193500432.jpg دموکرات‌ها,هدف,مقابله,با,ایران,را,با,شیوه‌های,نرم,و,ائتلاف,سازی,دنبال,می‌کنند Icana

عباس گلرو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به وعده حزب دموکرات ایالات متحده آمریکا مبنی بر بازگشت آمریکا به برجام در صورت پیروزی جوبایدن در انتخابات ریاست جمهوری 2020، گفت: دموکراتها یا جمهوری‌خواهان بخشی از حاکمیت در آمریکا هستند و کارنامه هر دو حزب در قبال ایران برای افکار عمومی ایران و جهان خیلی گویا هست.

رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حمایت دموکرات‌ها از برجام بخاطر منافع این حزب و به منظور دفاع و حفظ از دستاورد خودشان هست.

وی با بیان اینکه جمهوری‌خواهان از ابتدا به دنبال نابود کردن دستاورد دموکرات‌ها بوده اند، افزود: در عین حال، با توجه به تاکید هر دو حزب بر تعقیب سیاست مقابله با ایران، دموکرات ها نیل به این اهداف را با شیوه های نرم و ائتلاف سازی دنبال می کنند.

رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در همین شرایط جمهوری خواهان هم به شیوه یکجانبه و با تکیه بر وجوه قدرت سخت امریکا اهداف خود را دنبال می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet