ایام محرم 1398
1399/05/19 15:28:59
سرویس فرهنگی
مونسان در گفت و گو با خانه ملت:

برنامه‌های خوبی برای احیای صنعت گردشگری در دستور کار داریم

وزیر میراث فرهنگی و گردشگری با تاکید بر اینکه برنامه‌های خوبی را برای احیای صنعت گردشگری در دستور کار داریم، گفت: باید پس از عبور از پیک کرونا با توجه به برنامه‌ها‌ و تقاضای بازار، وضعیت را به سرعت ترمیم کنیم.
برنامه‌های خوبی برای احیای صنعت گردشگری در دستور کار داریم وزیر میراث فرهنگی و گردشگری با تاکید بر اینکه برنامه‌های خوبی را برای احیای صنعت گردشگری در دستور کار داریم، گفت: باید پس از عبور از پیک کرونا با توجه به برنامه‌ها‌ و تقاضای بازار، وضعیت را به سرعت ترمیم کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201909106952750783.jpg برنامه‌های,خوبی,برای,احیای,صنعت,گردشگری,در,دستور,کار,داریم Icana

علی اصغر مونسان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه کرونا به صنعت گردشگری دنیا آسیب جدی وارده است، گفت: خسارات زیادی هم به گردشگری ما وارد شد البته این صنعت دارای ویژگی منحصر به فردی است و می‌تواند به سرعت احیا شود و در این راستا در خردادماه 99 اقداماتی انجام شد و آمار گردشگری داخلی ما به طور فزاینده بالا رفت اما با شیوع کرونا مواجه شدیم و با تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و وزارت بهداشت از سفرها جلوگیری شد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افزود: اگر بتوانیم از این مشکل عبور و مانند تمامی کشورها مرزهای بین المللی‌مان را برای ورود گردشگر باز کنیم وضعیت گردشگری بهبود می‌یابد.

وی ادامه داد: برنامه‌های خوبی را تهیه، آماده و در دستور کار داریم و اگر از این پیک عبور کنیم باید بتوانیم فضا را باز و با توجه به برنامه‌ها و تقاضای بازار وضعیت را به سرعت ترمیم کنیم؛ در حال حاضر درگیر تصمیمات ستاد مقابله با کرونا هستیم و باید از آن تبعیت کرد.

مونسان با بیان اینکه از فضای مجازی بیشتر برای تبلیغات و معرفی اماکن گردشگری استفاده می‌شود، گفت: تورهای مجازی گردشگری کسب درآمد را به همراه ندارد زیرا اقامت اتفاق نمی‌افتد در واقع حوزه گردشگری باید به صورت فیزیکی اتفاق بیفتد و سفر و اقامت انجام شود البته در حال حاضر از فضای مجازی برای تبلیغات و معرفی اماکن گردشگری و میراث فرهنگی به خوبی بهره می‌گیریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet